Нд. Вер 27th, 2020

Венедіктовій не дозволили довести “до розуму” жодну корупційну справу, – Качний розповів про кулуарні розмови

Поділіться записом

Народний депутат України (фракція “Опозиційна платформа – За життя”) Олександр Качний


фото- з відкритих джерел

Генпрокурор на Банковій порушила питання, як же їй далі працювати, розповів парламентар

Генеральний прокурор  України Ірина Венедіктова на Банковій порушувала питання, як їй працювати далі, оскільки їй не дали довести “до розуму” жодну корупційну справу.

Про це в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція “Опозиційна платформа – За життя”) Олександр Качний.

Парламентар, коментуючи імовірність кадрових змін у керівництві правоохоронних органів, зауважив, що диму без вогню не буває, та розповів про кулуарні розмови з цього приводу.

“Дійсно, Венедіктова піднімала це питання на Банковій із президентом щодо того, як їй далі працювати, якщо за цей період роботи їй не дозволили, як це кажуть в кулуарах, їй не дозволили довести до розуму жодну корупційну справу. Тобто вона, по суті справи, говорить про що: мої рейтинги особисті як політика, як сьогодні генерального прокурора, а завтра знову вона повернеться в політику… Вона турбується про завтрашній день. Вона каже – ви мене підставляєте, робите мене тут цапом-відбувайлом, я сиджу вже тут стільки часу – і жодної резонансної справи, взагалі жодної справи, по суті, не завершила, і я ось, типу, повинна йти… Я ще раз кажу – це з кулуарних чуток. Вони їй відповіли, що ні, треба ще попрацювати”, – сказав Олександр Качний.

Новини за темою: Ми домовлялися з міністрами, що коли буде недовіра 70% депутатів, вони повинні піти у відставку, – Качура

Парламентар резюмував: “Про що цей весь діалог говорить? Це говорить про те, що генеральний прокурор не може у нас бути незалежним сьогодні. Він однозначно залежний від Офісу президента, і всі завдання, які ставляться у кримінальних справах, розглядаються не в Генеральній прокуратурі, а на Банковій”.

Нагадаємо, ЗМІ повідомляли про те, що голова Служби безпеки України Іван Баканов може стати новим генеральним прокурором, а чинна голова Офісу генпрокурора Ірина Венедіктова може стати міністром юстиції.

Як повідомляли, генпрокурор Ірина Венедіктова звільнила Назара Холодницького з посади голови САП.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/venedyktovii_ne_dozvolyly_dovesty_do_rozumu_zhodnu_koruptsiinu_spravu__kachnyi_rozpoviv_pro_kuluarni_rozmovy_980017

Залишити відповідь