Чт. Січ 21st, 2021

В Україні пропонують запровадити штрафи за перешкоджання аудиту доріг

Поділіться записом

КМДА

Відповідний законопроєкт вніс Кабмін

Кабінет міністрів України вніс до Верховної Ради законопроєкт №4551, яким передбачається введення штрафів за перешкоджання чи непроведення аудиту доріг. Про це свідчать дані на сайті парламенту.

У разі прийняття документа, незабезпечення здійснення аудиту та/або перевірки безпеки автомобільних доріг каратимуть штрафом у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 гривень).

Водночас у випадку пошкодження транспортних засобів, вантажів, доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна внаслідок відсутності аудиту, за це призначатимуть штраф у розмірі 150 мінімумів (2550 гривень).

Крім того, створення перешкод при аудиті та перевірці безпеки доріг призведе до штрафу від двох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів для громадян, а також попередження або штраф від трьох до п’яти таких мінімумів для посадових осіб.

Новини за темою: Кабмін планує схвалити нові штрафи за порушення самоізоляції

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт про збільшення штрафів за порушення пожежної безпеки. За документ проголосували 324 нардепи.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/v_ukraini_proponuiut_vvesty_shtrafy_za_pereshkodzhannia_audytu_dorih_991685

Залишити відповідь