Пт. Жов 30th, 2020

В скандалі у “справі вагнерівців” з’явилися свідки, які надають нове дихання “Вагнергейту”

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

В скандалі у справі про ПВК Вагнера з’явилися свідки, які надають нове дихання “Вагнергейту”. Про це повідомляє інтернет-видання “ПіК”

Бойові дії в Нагірному Карабасі внесли серйозні корективи в інформаційний порядок денний українських ЗМІ і багато хто став забувати про головний передвиборний скандал”Вагнергейт”. Стали забувати, тому що нових сенсаційних подробиць не викладалося вже більше місяця, а ті які намагалися видати за сенсацію, видавали самих же авторів цих сенсацій з потрохами.

Наприклад, як це було з Юрієм Бутусовим, який виклав нібито план-розсадку в літаку, рейсом з Мінська на 30.07 (якого в цей день взагалі не було за розкладом), на якому і повинен був бути проведений так званий арешт так званих “вагнерівців”, завірену від 15.07. Тобто, Сам же Юрій Бутусов собі перечив, раніше запевняючи десятки тисяч своїх читачів, що перенесення операції із захоплення “вагенрівців” з 25.07 на 30.07 був затверджений 24.07, але виявляється, опублікований ним же документ нібито повідомляв про підготовку спецоперації на 30.07 від 15.07!

Але, вчора, 10 жовтня, в програмі ” прямий доказ “на телеканалі” Прямий”, що належить Петру Порошенку, лідеру партії ЄС, члени якої в основному і озвучують останні два місяці наративи” Вагнергейта”, якийсь куратор” спецоперації”, представник українських спецслужб під псевдонімом Богдан, надав скандалу третє, або навіть четверте дихання!

Так, Богдан зазначив, що ідея виманити російських найманців, які брали участь у війні на Донбасі, зародилася серед оперативників ГУР МО ще в 2019 році. Але, що найцікавіше, після” зливу “спецоперації, раптово почалася “зачистка” в кадровому складі її учасників, нібито для приховування слідів проведення спецоперації.

Здавалося б, чергове свідчення масштабного і небувалого зради, яке підтверджує якийсь Богдан, що приховує своє обличчя в тіні. Але, так само само як у всі попередні рази, коли з “Вагнергейта” намагалися українські сценаристи, потураючі кремлівській пропаганді, вибудувати монолітний скандал, цього разу, щось пішло не так.

Перш за все, раніше, починаючи з 18 серпня, коли Юрій Бутусов вперше повторив історії про роль українських спецслужб в арешті так званих “вагнерівців” в Білорусі, озвученої до цього 6 серпня російським пропагандистом Олександром Коцем, основними організаторами цієї “спецоперації” називалися співробітники СБУ. І навіть в інтерв’ю любов Величко, якийсь куратор спецоперації представлявся як співробітник СБУ. Але, зараз, раптом, на поверхню, а вірніше на першу роль, спливає ГУР МО? І мабуть це застереження по Фрейду в цьому всьому скандалі – не дарма.

Перш за все, варто згадати, що тиждень тому на Skrupin.UA так званий журналіст розслідувач, до скандалу “Вагнергейт” особливо нічим видатним не примітна, любов Величко не змогла пов’язано розповісти ні про які деталі “спецоперації”, регулярно заявляючи про якісь тисячі доказів, але досі представила те, що не витримує і найменшої критики.

Мабуть провал любов Величко на Skrupin.UA, де до неї вкрай добродушно ставилися ведучі, не ставлячи питань про невідповідність в її “розслідуванні” дат, підробності документів і видаленні з копій квитків цілих блоків, що підтверджують, що вони були куплені в Москві, вирішили компенсувати якимось Богданом на більш добродушному і рейтинговому “прямому”.

Але, якщо за фактажем “Вагнергейта” якийсь Богдан так само само як і любов Величко нічого не розповів істотного, просто стрясаючи своїм монологом простір, то з питання про те, чиї вуха стирчать за цією справою, він сказав, насправді, більше ніж можна було тільки собі уявити.

Якийсь Богдан буквально по Фрейду озвучив головну причину “Вагнергейта” – це те, що колишній керівний склад ГУР МО, який був нібито задіяний в операції (тобто виходить весь звільнений керівний склад брав участь в операції), був звільнений і проти них були порушені кримінальні справи по розкраданню майна, використання службового становища і т.д. тобто за те, що люди, коли були на посадах, заробляли гроші завдяки своєму становищу, а коли їх незаконну діяльність розкрили, вони вирішили помститися.

Саме це пояснює, чому ” Вагнергейт “виник не відразу після так званого” зливу спецоперації в ОП”, а тільки після зміни керівництва ГУР МО і через два тижні після того як російський пропагандист Олександр Коц у своєму матер альо від 6 серпня спробував виправдати присутність російської ДРГ в Білорусі і її арешт якоюсь спецоперацією українських спецслужб, а потім ще у вересні підв’язав туди і американців.

Саме пропагандистський памфлет Олександра Коца став рятувальним кругом для тих проти кого за перевищення посадових обов’язків стали порушуватися кримінальні справи по фінансовій лінії. Саме за цим фейком російської пропаганди, викинуті з” острова “товариші спробували сховатися, виправдовуючи порушувані справи гонінням, а самі вони – “герої” віддані нинішнім керівництвом країни, а не банальні корупціонери.

На все про все у них пішло майже два тижні, і, маючи виходи на партію “європейська солідарність” і їх лідерів громадської думки, вигнана з “острова” група почала масштабну інформаційну компанію проти своїх кривдників і, фактично проти українських силових структур і України в цілому, за допомогою російського пропагандистського вкидання.

Але з кожною новою заявою, будь то від Юрія Бутусова, або любов Величко, або Володимира Ар’єва або кого-небудь іншого, завершуючи аж якимось Богданом, в кожному слові, факті і документі простежуються нестиковки і брехня, які суперечать один одному. Оскільки підробленість і маніпуляція фактами буквально колодою стирчить в оці у прихильників “Вагнергейта”.

Але сумно те, що прихильники цього скандалу своєї колоди в оці настійно нехотять бачити, тим самим підігруючи сценаристам дестабілізації України.

Раніше повідомлялося, що автори “Вагнергейта” остаточно заплуталися у своєму псевдофактажі. Тоді в мережі оприлюднили нову порцію документів, нібито “підтверджує”, що операція з” вагнерівцями ” в Білорусі могла бути зірвана з вини представників Офісу президента України.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/v_skandali_u_spravi_vahnerivtsiv_ziavylysia_novi_svidky_iaki_nadaiut_nove_dykhannia_vahnerheitu_983376

Залишити відповідь