07.12.2021

Уряд призначив заступників трьом міністрам

Кабінет Міністрів на сьогоднішньому засіданні ухвалив низку рішень про кадрові призначення, зокрема призначив заступників трьом міністрам.

Про це повідомляє представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Призначено: Кудіна Дениса Ігоровича – першим заступником міністра економіки України;

Шаповалова В’ячеслава Володимировича – заступником міністра оборони України;

Панченко Людмилу Володимирівну – заступником міністра молоді та спорту України», – написав Мельничук.

При цьому, за його словами, Кудіна звільнено з посади першого заступника голови Фонду державного майна, а Шаповалова – з посади заступника міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Юлія Гере звільнено з посади заступника міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Мельничук додав, що державним секретарем Міністерства внутрішніх справ уряд призначив Юрія Лубковича.

Мельничук зазначив, що Романа Коменданта призначено заступником голови Державного агентства автомобільних доріг з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Водночас Кабмін звільнив Аллу Шаповал з посади заступника голови правління публічного акціонерного товариства “Державна акціонерна компанія “Ліки України”.

Уряд також погодив звільнення Анатолія Полоскова з посади голови Закарпатської обласної державної адміністрації та Анатолія Рижого – з посади голови Вараської районної державної адміністрації Рівненської області.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3352534-urad-priznaciv-zastupnikiv-trom-ministram.html

Залишити відповідь