Пт. Жов 30th, 2020

Українців туди не допускають: Нардепи розповіли про біолабораторії США в Україні

Поділіться записом

112 Україна

А охороняють ці лабораторії іноземці

В Україні функціонують півтора десятка біолабораторій США, але про те, чим вони займаються, нікому не відомо, оскільки представників України туди не допускають.

Про це в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція “Опозиційна платформа – За життя”) Віктор Чорний.

Парламентар зазначив, що на території України діють півтора десятка американських біолабораторій, проте, чим вони займаються, ніхто не знає.

“Що вони роблять, ніхто не знає, тому що туди навіть не допускають представників України. Ми живемо в країні, яка насправді наче наша, але вона не наша”, – сказав Віктор Чорний.

Інший гість ток-шоу, народний депутат України (“Батьківщина”) Андрій Ніколаєнко підтвердив, що йому відомо про те, що на території України є кілька біолабораторій США, але точної кількості парламентар не знає.

Новини за темою: Журналіст Кацман: Наявність американських біолабораторій на території України порушує Конституцію

“Я знаю місцезнаходження однієї в Одеській області, яку охороняють не громадяни України, і це міждержавна угода, яка має гриф “Цілком таємно”, – сказав Андрій Ніколаєнко.

Нагадаємо, народний депутат від фракції “Опозиційна платформа – За життя” Ренат Кузьмін заявив, що потрібно провести міжнародне розслідування і з’ясувати, звідки вірус пішов по Європі: з Уханя або з України, де функціонують американські біологічні лабораторії.

Як повідомляли, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук і народний депутат Ренат Кузьмін звернулися до голови Національної поліції України Ігоря Клименка з вимогою розпочати кримінальне розслідування за фактом зараження чотирьох співробітників Українського науково-дослідного протичумного інституту ім. І.І. Мечникова (м. Одеса) вірусом COVID-19, зразки якого вони досліджували.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/ukraintsiv_tudy_ne_dopuskaiut_nardepy_rozpovily_pro_biolaboratorii_ssha_v_ukraini_982571

Залишити відповідь