20.10.2021

Україна втілює стандарти НАТО і готова до вступу, – Залужний

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний
Report

Заради цього були розділені керівні посади в ЗСУ

Україна втілює стандарти Північноатлантичного альянсу (НАТО) і готова до вступу, але остаточне рішення має прийняти Альянс. Про це повідомив головнокомандувач збройних сил  Валерій Залужний в інтерв’ю “Радіо Свобода“.

За його словами Україна втілила стандарти в питаннях управління, планування та підготовки.

“Тобто ми повністю вже фактично розробили оті стандарти, за якими виконує завдання НАТО. Але цього замало. Для того, щоб ми стали НАТО, необхідне, на мою особисту думку, політичне рішення. Ми вже готові. Можемо так сказати”, – пояснив Залужний.

Також він додав, що заради стандартів НАТО в Україні були розділені керівні посади в ЗСУ: головнокомандувача ЗСУ, начальника Генштабу збройних сил, командувача ООС.

“І всі ці розділені посади – це якраз наслідок руху в бік НАТО, в бік цивілізованих відносин. Тому посади розділилися. Тепер я як головнокомандувач ЗСУ відповідаю за бойову готовність, за підготовку та за застосування ЗСУ”, – зазначив головнокомандувач.

Новини за темою: У НАТО є країни, які не хочуть вступу України до блоку, – МЗС

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський переконаний, що Північноатлантичний альянс (НАТО) буде слабшим без України, ніж з її участю.

Він заявив, що тепер вибір за альянсом, чи хочуть вони мати потужного партнера, щоб захищати країни, особливо – маленькі.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/ukraina_vtiliuie_standarty_nato_i_hotova_do_vstupu_zaluzhnyi_1013191

Залишити відповідь