Нд. Лис 1st, 2020

Україна та Британія мають намір спільно створити ракетний катер, – Міноборони

Поділіться записом
Андрій Таран, Володимир Зеленський та Бен Воллес (зліва направо)
Міністерство оборони України

Ракетний катер розроблятимуть з урахуванням побажань українських військових

Україна та Велика Британія мають намір спільно створити ракетний катер з урахуванням побажання українських військових. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Згідно з повідомленням, відповідні домовленості були досягнуті під час зустрічі українського міністра оборони Андрія Тарана з державним секретарем із питань оборони Британії Беном Воллесом у Лондоні.

Очільник Міноборони зазначив, що йдеться не лише про кораблі, але й про інфраструктуру. Так само максимально адаптовану для взаємодії з військово-морською потугою Альянсу. Це дозволить наростити бойовий потенціал України у Чорному та Азовському морях.

“Вінстон Черчилль на початку минулого століття перевів флот з вугілля на мазут. У наші дні велика морська держава — Велика Британія посприяє відродженню українських Військово-Морських Сил. Наміри формалізовано — час починати реалізацію домовленостей”, – підсумував Андрій Таран.

У відомстві також зазначили, що найближчим часом Україну відвідають британські експерти для проведення консультацій.

Новини за темою: Зеленський запросив британців долучитися до будівництва фінансового “Київ-Сіті”

Нагадаємо, вчора, 7 жовтня, президент України Володимир Зеленський розпочав офіційний візит до Великої Британії.

Як повідомлялося, сьогодні, 8 жовтня, Україна та Велика Британія підписали Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство, яка замінить Угоду про асоціацію у торгівлі з Британією після Brexit.

Крім того, експорто-кредитна агенція (UKEF) уряду Великої Британії відновить свою роботу на українському ринку з можливістю видачі кредитних гарантій на суму до 2,5 млрд фунтів стерлінгів.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/ukraina_ta_brytaniia_maiut_namir_spilno_stvoryty_raketnyi_kater_minoborony_983183

Залишити відповідь