Сб. Вер 19th, 2020

Україна ще зможе локалізувати коронавірус жорсткими заходами, інакше кількість жертв буде катастрофічною, – Ємець

Поділіться записом
Глава МОЗ Ілля Ємець
МОЗ

Ємець вважає, що карантинні заходи потрібно посилити

Україна ще здатна локалізувати поширення коронавірусу, заходи повинні бути жорсткими.

Таку думку у своєму зверненні висловив міністр охорони здоров’я Ілля Ємець. 

“З досвіду китайських лікарів можна виділити три стовпи подолання інфекції та її наслідків. Перший – це профілактика, тобто не впустити вірус в країну. Європа і Україна не змогли цього зробити. Другий – локалізація катастрофи. Це вдалося Китаю. Зараз ми ще можемо жорсткими методами локалізувати поширення інфекції, що не вдається Європі. Третій стоп – гостіпальний, або етап лікування”, – сказав Ємець. 

За його словами, зараз склалася така ситуація, що кількість жертв коронавіруса в Україні буде зростати, а медична система до поширення вірусу не готова.   

В якості одного з рішень, Ємець пропонує створити при МОЗ єдиний оперштаб з протидії коронавирусу.  

Новини за темою: Кількість жертв від коронавірусу буде катастрофічно зростати: Термінове звернення глави МОЗ Ємця

Також Ємець заявляє, що МОЗ заважають працювати.

“Незважаючи на те, що наша країна вже вступила в посилену стадію боротьби з коронавірусом, деякі спеціально створюють перешкоди в роботі міністерства. Переслідуючи свої особисті мотиви, вони ставлять під загрозу життя і здоров’я українців. Заявляю, якщо нам і далі буду заважати працювати, кількість жертв може бути катастрофічною”, – заявив Ємець.  

Нагадаємо, що Ємець виступає за введення в Україні надзвичайного стану у зв’язку з поширенням коронавіруса. Кількість заражених вже наближається до 140, померли п’ятеро осіб. 

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/ukraina_shche_zmozhe_lokalizuvaty_koronavirus_zhorstkymy_zakhodamy_inakshe_kilkist_zhertv_bude_katastrofichnoiu_yemets_963352

Залишити відповідь