06.12.2021

Україна отримала сучасні гелікоптери, які боронитимуть кордон з Білоруссю


Фото з відкритих джерел

Українські прикордонники з січня 2020 року вже отримували два гелікоптери типу Н-125

Україна отримала нові гелікоптери Н-125 виробництва Airbus Helicopters, які боронитимуть кордон з Білоруссю. Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби.

Сьогодні (20 листопада – ред) до Києва прибули два гелікоптери Н-125 французького виробництва компанії Airbus Helicopters. Ними укомплектують авіаційні підрозділи ДПСУ, які нестимуть службу на ділянці кордону з Білоруссю”, – зазначили там.

Як зазначається, українські прикордонники з січня 2020 року вже отримували два гелікоптери типу Н-125. Зазначається, що нові машини, які прибули у суботу, краще укомплектовані – їх оснащено супутниковими передавачами, гучномовцями, системами цифрового зв’язку, спеціалізованими авіаційними прожекторами, камерами з високою роздільною здатністю Flir, електричними лебідками та аварійним плавучим спорядженням.

“Прикордонники отримали чергові два гелікоптери Н-125, які допомагатимуть охороняти державний кордон. Їх оснащено найбільш сучасним обладнанням, воно дозволяє вдень та в ночі контролювати рубежі держави на багато кілометрів за рахунок спеціалізованих камер та пошукового прожектора. Відео з камер можна відразу передавати в наземний командний пункт. Це потужне посилення ДПСУ, а безпека кордонів – на сьогодні є для МВС одним з основних пріоритетів”, – зазначив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.

Новини за темою: Захист кордону. Україна задіє тактику ешелонного прикриття, дозволять відкривати вогонь, – МВС

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив, що Україна визначила до 10 потенційно вразливих ділянок на кордоні із Білоруссю. Втім, на сьогодні ситуація там контрольована та стабільна.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/ukraina_otrymala_suchasni_helikoptery_iaki_boronytymut_kordon_z_bilorussiu_1017944

Залишити відповідь