Вт. Лип 27th, 2021

Україна має потужну підтримку в питанні летальної зброї – конгресмен США

Обидві партії в Конгресі США висловлюють «дуже потужну» підтримку в питанні надання Україні додаткової оборонної допомоги включно з летальною зброєю, оскільки утримує Росію від розширення агресії.

Про це в ексклюзивному коментарі Укрінформу розповів член комітету з питань Збройних сил Палати представників США конгресмен Даг Ламборн.

«У Конгресі США існує дуже потужна двопартійна підтримка стосовно допомоги Україні, яка бореться із жахливим викликом російського вторгнення на сході країни та в Криму»,- розповів американський законодавець.

Він підкреслив, що допомога Україні оборонного характеру, яка включає летальну зброю, є «найкращим способом, який дає змогу просуватися далі» в стримуванні російської агресії.

«І ми сподіваємося, що це має утримати Росію від дій, як можуть погіршити ситуацію»,- підкреслив конгресмен.

Читайте також: У Конгресі США закликають негайно направити військову допомогу Україні

Ламборн також висловив переконання, що Україна є «важливим союзником у регіоні, і прагнення українців до свободи має бути задоволене».

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня Білий дім підтвердив, що Україна у повному обсязі отримала допомогу оборонного характеру, затверджену Конгресом США на 2021 фінансовий рік, у розмірі $275 мільйонів. Причому адміністрація Байдена не виключає надання Україні додаткової підтримки в разі ескалації на кордоні з боку РФ.

Фото: Bill Clark / CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3270273-ukraina-mae-potuznu-pidtrimku-v-pitanni-letalnoi-zbroi-kongresmen-ssa.html

Залишити відповідь