Нд. Вер 20th, 2020

Україна довіряє висновкам Німеччини щодо отруєння Навального, – Кулеба

Поділіться записом
Глава МЗС України Дмитро Кулеба
Фото з відкритих джерел

На думку голови МЗС, у словесній риториці у Білорусі дуже багато меж перетнуто і вже відбувається міфотворчість

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна більше довіряє висновкам німецької лабораторії та їх уряду щодо отруєння російського опозиціонера Олексія Навального, ніж заявам Лукашенка про фальсифікацію. Про це він сказав в інтерв’ю “Радіо Свободі“.

“І у нас і у інших європейських країн набагато більше довіри до висновків німецької лабораторії і німецького уряду, ніж до слів білоруського уряду. Тут можна поставити крапку. Ми бачимо, що у словесній риториці у Білорусі дуже багато меж перетнуто і вже відбувається міфотворчість, яку вже просто соромно коментувати. Доводиться, бо на офіційну заяву має лунати офіційна заява”, – зазначив голова МЗС.

Новини за темою: У Білорусі опублікували запис “розмови Берліна і Варшави” щодо отруєння Навального

Нагадаємо, нещодавно в уряді Німеччини заявили, що в організмі російського опозиціонера Олексія Навального знайшли сліди отрути з групи “Новачок”.

Пізніше канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що російський опозиціонер Олексій Навальний – жертва злочину, його хотіли змусити замовкнути.

Згодом президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що відомості уряду Німеччини про отруєння російського опозиціонера Олексія Навального є фальсифікацією і він готовий надати докази.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/ukraina_doviriaie_vysnovkam_nimechchyny_shchodo_otruiennia_navalnoho__kuleba_979793

Залишити відповідь