Ср. Сер 12th, 2020

У “Слузі народу” пропонують долучити Польщу до Мінського процесу

Поділіться записом

“Вирішення наших проблем через мінський процес полягає саме в діалозі через наших західних партнерів… Я думаю, що варто звернути увагу на наших ближчих партнерів, які розуміють наші проблеми краще, серед них Польща”, – зазначив політик.

Він вважає за необхідне долучити Польщу до мінського процесу та давати їй можливість “ставати нашими ключовими партнерами в рішенні наших російських дилем”.

За словами Юраша, Польща дуже хоче бути долученою до всіх процесів.

“Я просто вважаю, що якщо наша мінська дискусія не дає ще результатів і не даватиме їх ще, то треба переобдумувати мінський процес і долучати до нього нових гравців. Як ту ж нашу історично незмінно близьку Польщу”, — додав нардеп.

Довідка:

Польща справді хоче бути долученою до Мінського процесу.

Так, у жовтні 2018 року міністр канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський в інтерв’ю Dziennik Gazeta Prawna наголосив, що відсутність Польщі у Мінському та Нормандському форматах є “найбільшою поразкою Польщі на зовнішньополітичній арені з 1989 року”.

Новини за темою: Представники Росії у “Мінську” не здатні домовлятися, – Резніков

Нагадаємо, раніше віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що хотів би залучити Велику Британію і Сполучені Штати Америки до переговорного процесу щодо окупованих територій.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/u_sluzi_narodu_proponuiut_doluchyty_polshchu_do_minskoho_protsesu_976654

Залишити відповідь