Сб. Бер 6th, 2021

У четвер Рада не розглядатиме призначення Вітренка, – Разумков

Поділіться записом
Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков Верховна Рада України / Twitter

Він нагадав, що не підтримував кандидатуру Вітренка минулі два голосування

Під час пленарного засідання Верховної Ради у четвер, 4 лютого, нардепи не розглядатимуть кандидатуру Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики. Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков в ефірі телеканалу “Прямий“.

“Завтра — ні. Такої можливості не існує… Станом на сьогодні, таких документів від Кабінету міністрів не було. Та й засідання фракції не було, наскільки мені відомо. Тому такого питання завтра бути не може”, – сказав Разумков.

Водночас він нагадав, що не підтримував кандидатуру Вітренка та не розуміє, чому його так настирно пробують обрати.

“Я не підтримував цю кандидатуру і першого разу, і другого… Якщо ми говоримо про таку наполегливість, то це краще запитати у фракції. Саме вона подає таку кандидатуру. Багато людей його підтримує. Мабуть, у них краще дізнатися. У кожного колеги будуть свої мотиви”, – додав Разумков.

Новини за темою: У “Слузі народу” назвали прізвища кандидатів, яких розглядають на посаду міністра енергетики замість Вітренка

Нагадаємо, 28 січня Верховна Рада України вдруге не зуміла призначити новим міністром енергетики та першим віцепрем’єр-міністром України Юрія Вітренка. Відповідне рішення підтримали лише 204 нардепи з 226 необхідних.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/u_chetver_rada_ne_rozhliadatyme_pryznachennia_vitrenka_razumkov_995278

Залишити відповідь