Чт. Гру 3rd, 2020

Цієї неділі Львів, Дніпро, Черкаси та ще вісім міст повторно обиратимуть мера, – ЦВК

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

За інформацією Центрвиборчкому, у багатьох містах вже відбулись дебати

У неділю, 22 листопада, в 11 містах відбудеться другий тур на виборах міського голови. Про це повідомляє пресслужба Центральної виборчої комісії у своєму Facebook.

“Цієї неділі 11 українських міст знову обиратимуть міських голів. У багатьох містах вже відбулись дебати. Сподіваємось, це допомагає визначитись з кандидатом і в неділю таки прийти ще раз на дільницю. Повторно голосуватимуть у містах Львів, Бердянськ, Дніпро, Дрогобич, Полтава, Миколаїв, Слов’янськ, Нікополь, Рівне, Ужгород та Черкаси”, – зазначили в Центрвиборчкомі.

Також у ЦВК нагадали, що правила безпеки на виборчих дільницях незмінні: маска і особиста ручка, дотримання дистанції, а також окрема кабінка для голосування для виборців з ознаками захворювання.

Новини за темою: Місцеві вибори – 2020: Які повноваження мають мер міста, місцева рада та її депутати

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія визначила розмір грошової застави для другого туру виборів, виборчий процес яких розпочинається у 2020 році. Розмір грошової застави для кандидата в депутати становить 1 тис. грн, а для кандидата в мери – 5 тис. грн.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/tsiiei_nedili_lviv_dnipro_cherkasy_ta_shche_visim_mist_povtorno_obyratymut_mera_tsvk_987703

Залишити відповідь