Пт. Лис 27th, 2020

Ток-шоу “Ми всі – українці”, – коли дивитися та хто у гостях

Поділіться записом

Телеканал ZIK

Перше шоу, де головним героєм стане українець!

Сьогодні, 5 листопада, 0 19:00 у прямому ефірі на телеканалі ZIK розпочнеться ток-шоу “Ми всі – українці” з Ростиславом Сухачовим і Тетяною Тереховою.

Гості ток-шоу обговорять низку питань, які стосуються закону про мову, ситуації на Донбасі, Конституційного суду України, “зашкварів” тижня та багатьох інших цікавих тем.

До дискусії долучаться: заслужений юрист України Марина Ставнійчук, міністр юстиції України Денис Малюська, політолог Дмитро Раімов, академік НАН, 9-й голова ВРУ Володимир Литвин, народний депутат, партія “Слуга народу” Анастасія Радіна, народний депутат, партія “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Чорний, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, головний військовий прокурор України 2014-2019 роках Анатолій Матіос, народний депутат, партія “Опозиційна платформа – За життя” Олександр Качний, політолог Валерій Димов, заслужений журналіст України Володимир Кацман, консультант комітету ВРУ з питань нацбезпеки та оборони Юрій Федоренко, лідер Національної платформи примирення та єдності Сергій Сивохо, політолог Олександр Лазарєв, письменниця, педагог Лариса Ніцой, акторка, телеведуча Сніжана Єгорова, психолог Дмитро Попов, акторка, телеведуча Світлана Вольнова та інші.

Долучайтеся до перегляду ток-шоу “Ми всі – українці” просто тут:

Нагадаємо, телеканал ZIK змінив концепцію телевізійних шоу на українському телебаченні. Але ми не зупиняємося і створюємо нові формати шоу.

Команда ZIK запускає шоу “Ми всі – українці” не з нагоди нового сезону або за необхідності оновити декорації. Ми робимо це, щоб бути корисними нашим глядачам. І кожен з вас може до нас приєднатися! Якщо ви хочете почути обговорення найгостріших тем із життя країни, мати змогу поставити запитання спікерам та висловити свою думку у прямому ефірі, заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/vzPWVqZxRPrNC6Sp6

Ведучими для всіх українців стануть Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова, а виходитиме програма щочетверга.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – “Воля-Кабель”, “Тріолан”, “Ланет”, “Viasat” та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Джерело: https://zik.ua/news/politics/tok_shou_my_vsi__ukraintsi__koly_dyvytysia_ta_khto_u_hostiakh_986195

Залишити відповідь