Пн. Бер 1st, 2021

Те, що відбувається зі “112 Україна”, схоже на підготовку до рейдерського захоплення телеканалу, – Кузьмін

Поділіться записом
Ренат Кузьмін
Фото з відкритих джерел

Щоб передати його в руки тих, хто хоче “віджати” чуже, каже нардеп

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення, вступивши у змову з представниками чинної влади, намагається “віджати” телеканали і заповнити порожнечу своїм контентом та своїми інтересами, які не пов’язані з інтересами українського народу.

Про це в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція “Опозиційна платформа – За життя”) Ренат Кузьмін.

Ренат Кузьмін зазначив: “Те, що відбувається зі “112” – це дуже схоже на підготовку до рейдерського захоплення телеканалу і передачу його в руки тих, хто хоче “віджати” чуже.

Народний депутат нагадав, що відносно телеканалу “112 Україна” подібне відбувалося торік. За його словами, проти власника ЗМІ порушили надуману кримінальну справу, у межах якої наклали арешт на телеканал і намагалися його передати в управління АРМА.

“Це спеціально створене за Порошенка підприємство, яке займається управлінням чужим майном, вилученим у кримінальних справах. Тобто чуже майно людини, яка ще ні в чому не визнана винною, щодо якої немає ніяких вироків, вона просто підозрюється там у чомусь, так ось, її майно можуть відібрати і передати в управління цією самою АРМА, а АРМА його може здати в оренду, все, що хочете, продати, призначити управляючих своїх. Ось за цією схемою пішла чинна українська влада. Але це не порошенківська влада, а влада Зеленського. Вони таким чином напали на телеканал і спробували через АРМА передати його далі. Те ж саме відбувається сьогодні”, – сказав Ренат Кузьмін.

Гість ток-шоу нагадав, що торік суди відмовилися визнавати законними такі дії і своїм рішенням повернули телеканал власнику.

Новини за темою: Кузьмін: Суд скасує рішення Нацради телерадіомовлення щодо телеканалу “112 Україна” через підроблення документів регулятором

Ренат Кузьмін прогнозує, що, окрім “112 Україна”, можуть бути спроби захоплення й інших телеканалів, зокрема, ZIK та “Newsone”.

“Нацрада з питань телебачення та радіомовлення – це та рада, яка повинна дотримуватися чистоти ефірів, вступивши у змову з представниками чинної влади, намагається таким чином “віджати” телеканали і заповнити порожнечу своїм контентом, своїми передачами, своїми ефірами, своїми інтересами, по суті. Найчастіше, інтересами, які ніяк не пов’язані з інтересами українського народу”, – резюмував Ренат Кузьмін.

Як повідомляли, 28 січня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення винесла чергове неправове рішення і вчинила службове підроблення. Згідно з рішенням Нацради, до телеканалу “112 Україна” застосовані санкції, після яких безпосередньо слідує можливість позбавлення телеканалу ліцензії на мовлення.

“Вважаємо рішення регулятора тенденційним, прийнятим під прямим тиском влади. Таким чином, Нацрада в черговий раз підтвердила, що є каральним органом Офісу президента по боротьбі з неугодними каналами”, – сказано в заяві телеканалу.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/te_shcho_vidbuvaietsia_zi_112_ukraina_skhozhe_na_pidhotovku_do_reiderskoho_zakhoplennia_telekanalu__kuzmin_994754

Залишити відповідь