06.12.2021

Стягування Росією військ: міністри оборони України і Британії зробили спільну заяву

Україна та Велика Британія зробили спільну заяву щодо ситуації на кордоні з РФ.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у спільній заяві міністра оборони України Олексія Резнікова і державного секретаря з питань оборони Великої Британії Бена Воллеса, повідомляє Міністерство оборони.

У заяві зазначається, що минулого тижня у Лондоні була підписана Міжурядова рамкова угода, яка “продовжує реалізацію спільних проєктів з розвитку спроможностей Військово-морських сил Збройних сил України, згідно з домовленостями, досягнутими у червні, коли Велика Британія, Україна та консорціум промисловості Сполученого Королівства підписали Меморандум про реалізацію з метою співпраці для підвищення військово-морських спроможностей України”.

Зустріч у Києві є “черговим етапом двосторонньої співпраці задля підвищення обороноздатності України та розвитку взаємосумісності”, – підкреслюється в заяві.

“Наші уряди не мають бажання бути ворожими або прагнути будь-яким чином стратегічно оточити чи підірвати Російську Федерацію. Ми стурбовані нарощуванням військ та активністю Росії біля кордонів України. Національний суверенітет і територіальна цілісність України беззаперечні.

Велика Британія стоїть пліч-о-пліч з народом України та продовжуватиме свою непорушну відданість справі його підтримки.

Ми непохитні в цій підтримці і разом ми залишаємося пильними та об’єднаними у захисті наших спільних цінностей і свобод”, – сказано в заяві.

Як повідомляв Укрінформ, 16 листопада до України прибула з робочим візитом делегація Міністерства оборони Великої Британії на чолі з Беном Воллесом.

Воллес, зокрема зустрівся із Президентом України Володимиром Зеленським.

Фото: mil.gov.ua

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3352306-staguvanna-rosieu-vijsk-ministri-oboroni-ukraini-i-britanii-zrobili-spilnu-zaavu.html

Залишити відповідь