Пн. Жов 26th, 2020

Степанов попросив Світовий банк виділити більше коштів на вакцину проти COVID-19

Поділіться записом
Глава МОЗ Максим Степанов
Укрінформ

У свою чергу в Світовому банку запевнили у тісній співпраці з командою МОЗ для боротьби із захворюванням

Міністерство охорони здоров’я України звернулося до Світового банку з проханням збільшити суму коштів, які планували виділити Києву на закупівлю вакцини проти коронавірусу COVID-19. Про це повідомив глава МОЗ Максим Степанов під час онлайн-зустрічі з представниками Світового банку. 

Так, Степанов зазначив, що наразі в МОЗ є два пріоритетні напрями боротьби з COVID-19: забезпечення максимального тестування ПЛР-тестами та вакцинація населення. 

“Ми звернулися до Світового банку з проханням збільшити суму коштів, яку попередньо розглядали на виділення Україні для закупівлі вакцин”, – заявив Степанов. 

Новини за темою: Вакцину від коронавірусу тестуватимуть на понад чотирьох тисячах українців

Водночас міністр висловив сподівання, що ці два напрями стануть основою нових стратегічних проєктів між МОЗ та Світовим банком.

У свою чергу директор представництва Світового банку в Білорусі, Молдові і Україні Аруп Банерджі запевнив, що кредитно-фінансова установа буде тісно працювати з командою МОЗ, щоб забезпечити всі ресурси, необхідні для боротьби з COVID-19. 

Новини за темою: Степанов назвав групи населення, яким будуть пріоритетно робити щеплення проти COVID-19

Нагадаємо, нещодавно Максим Степанов повідомив, що вакцина проти коронавірусу може коштувати приблизно тисячу гривень після того, як вона з’явиться в Україні.

Джерело: https://zik.ua/news/economics/stepanov_poprosyv_svitovyi_bank_vydilyty_bilshe_koshtiv_na_vaktsynu_proty_covid_19_983956

Залишити відповідь