Сб. Жов 24th, 2020

“Слуга народу” заявив, що у владі ведуть дискусію про введення режиму НС в Україні і перенесення виборів через COVID-19

Поділіться записом
Народний депутат від “Слуги народу” Олександр Качура
Фото з відкритих джерел

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Качура допустив введення надзвичайного стану в Україні на тлі ситуації з коронавірусом. З його слів, такі дискусії активно ведуться у владі. Про це він розповів у прямому ефірі ток-шоу “Протистояння” на телеканалі NEWSONE.

Качура визнав, що виступає за введення режиму НС в країні, якщо ситуація буде погіршуватися.

“Цифри в статистиці, яка є, це цифри протестованих людей. Тобто їх можна помножити, але точно не поділити. І якщо буде критична ситуація, і під час місцевих виборів ми перейдемо поріг в 10 тис. хворих на добу і більше, то нам потрібно прийняти політичне рішення, взяти волю в кулак і ввести надзвичайний стан”, – зазначив нардеп.

Він уточнив, що таку думку підтримують деякі народні депутати та члени Кабміну і представники Офісу президента.

“Така дискусія ведеться. По-перше, це питання здоров’я, по-друге, це питання легітимності виборів. Якщо люди просто не прийдуть на вибори, то навіщо їх проводити”, – пояснив слуга народу.

Новини за темою: У МОЗ пояснили, чи слід очікувати сплеску захворюваності на COVID-19 після виборів

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що перенесення місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня, неможливе, і поки що для цього немає жодних підстав. 

Джерело: https://zik.ua/news/politics/sluha_narodu_zaiavyv_shcho_u_vladi_vedut_dyskusiiu_pro_vvedennia_rezhymu_ns_v_ukraini_i_perenesennia_vyboriv_cherez_covid_19_983299

Залишити відповідь