26.09.2021

Скорик: Спроба запроторити лідера опозиції Медведчука до в’язниці показує світу обличчя цього режиму

Микола Скорик
Пресслужба “Опозиційної платформи – За життя”

Спроба нинішньої влади запроторити у в’язницю голову політради “Опозиційної платформи – за життя”, народного депутата Віктора Медведчука показує всьому світу обличчя цього режиму. Про це під час мітингу біля будівлі Верховної Ради заявив народний депутат від ОПЗЖ Микола Скорик.

“Своєю присутністю (на мітингу, – ред.) ви зайвий раз показали і всій нашій країні, і світовій спільноті, що Україна це не тільки маргінальна націоналістична меншина. А Україна це ви – інтелігентні, нормальні, адекватні люди.

Ви знаєте, ось два повідомлення, які останні дні з’явилися в пресі. Це те, що влада збирається буквально в найближчі дні ввести локдаун і всі розуміють, що це ніяк не пов’язано з боротьбою з ковідом, тому що влітку це питання її не хвилювало, а пов’язано з тим, що влада боїться протестів, тому що вона розуміє, що обстановка в суспільстві така, що виживати з цими тарифами неможливо. Всі обіцянки, які давала влада щодо повернення миру і економічного підйому, ці обіцянки нездійсненні. Влада продає землю, влада повернула гральний бізнес, влада знищує медицину, влада знищує освіту…”, – підкреслив Скорик.

Також він додав: “І ось друге повідомлення – ви знаєте, я прочитав вчора з великим подивом, що бюджетний комітет вчора дав добро на виділення 70 мільйонів гривень так званому новому президентському університету. Ось тут я бачу по обличчях досить багато людей, які мають відношення до вищої освіти. І ось я бачу те, що відбувається в моїй рідній Одесі, коли Одеський національний університет імені Мечникова, університет з півторавіковою історією просто знищується. Там скорочують співробітників, закрили фізичний факультет, ведуть розмови, що в Одесі потрібно залишити три-чотири вузи. У цій ситуації президент починає будувати якийсь новий міфічний університет, не розуміючи що університет – це не стіни і вікна, університет – це наукові школи, які не створити ні за дні, ні за роки, вони створюються десятиліттями. Це одна з головних проблем спроба з боку влади зробити так, щоб наші молоді громадяни не мали можливості отримати ні вищу, ні навіть середню освіту”, – заявив парламентарій.

Разом з тим Скорик нагадав, що раніше Україна жила в оточенні друзів.

“Ми з усіма торгували, з усіма були нормальні відносини. А зараз… Я не кажу про відносини з Російською Федерацією. З Угорщиною вони (влада, – ред.) спілкуватися не можуть, Білорусь у них головний ворог, з Польщею у них теж маса проблем. Ми повинні з вами цю ситуацію змінити і головна мета цього мітингу-показати владі, що далі так жити не можна”, – вказав Скорик.

Крім того він озвучив головні цілі сьогоднішнього мітингу під Радою.

“Свободу Віктору Медведчуку. Тому що тиск і спроба запроторити лідера опозиції до в’язниці показує всьому світу обличчя цього режиму.

Відмова від тиску на незалежні ЗМІ і припинення цієї абсолютно незаконної практики, коли РНБО закриває те що йому хочеться і коли йому хочеться.

Виконання Мінських угод. Те, що робить влада, я вважають, що президент повинен вийти до суспільства і сказати, що він не хоче повертати мир. Згадайте, що він говорив трохи більше двох років тому, коли він вступив на посаду президента. Що він готовий до переговорів. Ви бачили якісь переговори? Ви бачили якісь дії… повинні визнати, що світ вони не хочуть, і всі ведуть просто до затягування процесу.

Зниження тарифів. Тому що повернувшись до своїх домівок і отримавши платіжки не тільки присутні на мітингу, а вся країна розуміє. що не просто складно жити а просто неможливо виживати, коли оплата комунальних платежів мало не в два рази перевищує місячний дохід сім’ї.

Ну і головне – це повернення Україні нормального вектора розвитку, нормальних таксономічних законів, коли влада буде думати про інтереси своєї держави і своєї країни. Досягти цього можна на сьогоднішній день вже навіть не просто через відставку уряду. Відставка уряду нічого не змінить, а заміна трьох-чотирьох міністрів, як вони кажуть це взагалі маячня. Потрібні перевибори, перезавантаження влади і перевибори президента, Верховної Ради.

Думаю, що почувши ці вимоги, влада повинна задуматися, що все йде в країні до того, щоб ситуація реально змінилася”, – резюмував Скорик.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/skoryk_sproba_zaprotoryty_lidera_opozytsii_medvedchuka_do_viaznytsi_pokazuie_svitu_oblychchia_tsoho_rezhymu_1011798

Залишити відповідь