Ср. Січ 27th, 2021

Шарій: Українська влада продає надра і дозволяє заробляти на “Великому будівництві” турецьким компаніям

Поділіться записом
Анатолій Шарій
Анатолій Шарій

Журналіст

Анатолій Шарій


112.ua

Фрагменти відеоблогу Анатолія Шарія. Оригінал на сайті Шарий.net:

Раніше ми повідомляли, що ТОВ “Спіс Україна”, власником якої є громадянин Туреччини Чакмак Фірат, купило на онлайн-аукціоні золоторудну ділянку в Україні. Ще минулого року кінцевим бенефіціаром “Спіс Україна” був Емре Карахметоглу. Ця людина має безпосереднє відношення до турецько-української компанії Onur Group Ukraine.

Як з’ясувалося, Фірат володіє компанією” Вуд Індастріс”, яка займається вирубкою лісу в Україні. Контактна особа компанії-Озкан Казим. Він же є уповноваженою особою компанії “Карчет Груп”, якою володіють Онур Четінджевіз і Іхсан Четінджевіз.

Onur – це та сама компанія, якій влада віддала все “велике будівництво”. Не треба розраховувати на те, що правоохоронні органи ними займуться, тому що правоохоронні органи в руках президента, який позичає гроші на бюджет і віддає ці гроші турецьким компаніям.

Шарій показав, що компанія Onur грає в піддавки з компанією “Ростдорстрой”, пов’язаної з партією “Довіряй справам” і мером Одеси Геннадієм Трухановим, по черзі виграючи тендери. При цьому в 2019 році “Ростдорстрой”, який виграв тендер на ремонт дороги H-31, заплатив Onur майже 13 млн грн за роботу на цій ділянці. З 2016 року “Ростдорстрой” переміг у 230 закупівлях на загальну суму понад 15 млрд грн.

“Онур” також переміг у тендері на будівництво мосту в Запоріжжі за 12 млрд грн.

Примітно, що ще до каденції нинішнього президента у компанії “Онур” були проблеми з законом – її звинувачували в завищенні вартості робіт, однак при Зеленському на слідчих, які розслідували порушення “Онура”, завели справи.

Тепер турецькі бізнесмени видобуватимуть ще й золото. Також інтереси цієї компанії Onur поширюються на ринок землі. Президент розпродає останнє, що у нас є – надра. Главу держави необхідно покарати і усунути від влади будь-яким законним способом, тому що завтра у нас взагалі нічого не залишиться.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: https://zik.ua/blogs/sharii_ukrainska_vlada_prodaie_nadra_i_dozvoliaie_zarobliaty_na_velykomu_budivnytstvi_turetskym_kompaniiam_991490

Залишити відповідь