Пт. Вер 18th, 2020

Саакашвілі вирішив відмежуватися від влади “слуг народу”, – Левченко

Поділіться записом
Фото: vgolos.com.ua. Народний депутат ВРУ VIII скликання Юрій Левченко

Останньою краплею для Саакашвілі стало призначення головою Одеської митниці Дениса Пудрика, переконаний Юрій Левченко

Ідея відеозвернення голови виконавчого комітету Ради реформ України Міхеіла Саакашвілі стосовно повернення до Грузії полягає у тому, щоб відмежуватися від влади “слуг народу”.

Про це під час ток-шоу “19” на телеканалі ZIK заявив народний депутат Верховної Ради України VIII скликання Юрій Левченко.

Політик, коментуючи заяву третього президента Грузії та колишнього голови Одеської ОДА, а сьогодні голови виконавчого комітету Ради реформ України Міхеіла Саакашвілі про повернення до Грузії, зауважив, що, на його думку, пан Саакашвілі останнім часом зрозумів, що зі “слугами народу” він опинився у тій же ситуації, що і з п’ятим президентом України Петром Порошенком кілька років тому. Ідеться про ситуацію, коли Саакашвілі призначили просто тому, щоб показати, що це – “модний реформатор, ми щось робимо, голосуйте за нас”, переконаний Юрій Левченко.

“Коли його призначали “слуги”, я казав, що це та сама, один в один історія, що його саме для цього призначають, і насправді не будуть жодним чином якісь його пропозиції втілювати у життя”, – зазначив Юрій Левченко.

Новини за темою: Прихильники Саакашвілі хочуть висунути його на посаду прем’єра Грузії

Гість студії зауважив, що останньою краплею для Саакашвілі стало призначення головою Одеської митниці Дениса Пудрика, яке він розкритикував.

“Тому, я думаю, що вся історія всього цього відео полягала виключно в тому, щоб у суспільній свідомості відмежуватися від влади “слуг” і показати, що він, по суті, нібито вийшов з української політики”, – сказав Юрій Левченко.

Нагадаємо, колишній президент Грузії, голова виконавчого комітету Ради реформ України Міхеіл Саакашвілі записав відеозвернення на фоні Дніпра, в якому висловив подяку Україні та заявив, що повертається на батьківщину – до Грузії. Відео записане грузинською мовою і в Фейсбуці доступне тільки для грузинської аудиторії.

Як повідомляли, 7 травня президент України Володимир Зеленський призначив колишнього президента Грузії та колишнього губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі головою виконавчого комітету Ради реформ.

У відповідь на це Грузія відкликала свого посла з Києва для консультацій. Однак голова МЗС Грузії Давид Залкаліані підкреслив, що про розрив дипломатичних відносин з Україною не йдеться.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/saakashvili_vyrishyv_vidmezhuvatysia_vid_vlady_sluh_narodu__levchenko_979076

Залишити відповідь