Нд. Січ 17th, 2021

Розвиток високих технологій: Зеленський увів у дію рішення РНБО

Поділіться записом
Володимир Зеленський
Офіс президента

Незабаром в Україні з’явиться міжвідомча комісія

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 589/2020, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 грудня 2020 року “Щодо вдосконалення державної політики інноваційного розвитку України”. Про це повідомляє Офіс президента.

Як зазначається, рішення РНБО передбачає створення Міжвідомчої комісії з координації діяльності органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони стосовно комплексного розвитку високих технологій.

Новини за темою: Конфлікт на Донбасі: У РНБО заявляють про підготовку нового плану щодо вирішення ситуації

На такий крок пішли з метою вдосконалення взаємовідносин у сфері високих технологій, зокрема в підготовці кадрів, проведенні наукових досліджень та у виробництві й реалізації високотехнологічної продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках, а також прискорення переходу України на інноваційну модель розвитку.

Тепер секретар РНБО повинен у місячний строк подати на затвердження президентові України проєкт Положення про Міжвідомчу комісію.

Новини за темою: Голова КСУ Тупицький не прийшов на допит: Генпрокуратура звернулась до Зеленського

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський призначив новим главою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрія Бойчука. 

Джерело: https://zik.ua/news/politics/rozvytok_vysokykh_tekhnolohii_zelenskyi_uviv_u_diiu_rishennia_rnbo_991556

Залишити відповідь