20.01.2022

Росії загрожуватимуть потужні санкції, якщо вона силою перекроюватиме карту Європи, – МЗС Фінляндії

Кремль, Червона площа
Кремль, Червона площа, Москва Фото з відкритих джерел

Також очільник відомства виразив сподівання, що вдасться уникнути такого сценарію

Міністр закордонних справ Фінляндії Пекка Хаавісто заявив, що Російській Федерації загрожуватимуть потужні економічні санкції у разі вторгнення в Україну. Про це повідомив Yle.

“Якщо події почнуть розгортатися за найгіршим сценарієм, то Захід цілком очевидно відреагує додатковими економічними санкціями. Дуже хочеться вірити, що до цього не дійде”, – зазначив Хаавісто.

При цьому він підкреслив, що на Москву очікують санкції, якщо вона “силою почне перекроювати карту Європи”.

“Але якщо одна зі сторін почне із застосуванням сили перекроювати карту Європи і втручатися в суверенітет інших держав, то першим кроком у відповідь стануть потужні економічні санкції”, – наголосив глава МЗС Фінляндії.

Новини за темою: Байден під час розмови з Зеленським повідомив, що США дадуть рішучу відповідь у разі вторгнення РФ

Як повідомлялося раніше, Велика Британія готова запровадити жорсткі санкції у випадку нового вторгнення Росії в Україну.

Водночас, в Лондоні не сприймають спроби Кремля звинуватити в напрузі саму Україну або НАТО.

А під час телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським, американський глава Джо Байден ясно дав зрозуміти, що Сполучені Штати, їхні союзники та партнери дадуть рішучу відповідь у разі подальшого вторгнення Росії в Україну.

Джерело: https://zikua.news/news/2022/01/03/rosii_zahrozhuvatymut_potuzhni_sanktsii_iakshcho_vona_syloiu_perekroiuvatyme_kartu_yevropy_mzs_finliandii_1020275

Залишити відповідь