07.12.2021

Росія звинуватила бомбардувальники США в “репетиції ядерного удару”

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу. Фото: cont.ws

Американські літаки наблизилися до російського кордону на відстань 20 км

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу звинуватив бомбардувальники США в репетиції ядерного удару по РФ з двох різних напрямків на початку листопада. При цьому міністр поскаржився, що американські літаки наблизилися до російського кордону на відстань 20 км. Про це повідомляє “РБК-Україна” з посиланням на Reuters.

Шойгу заявив, що Росія відзначила помітне збільшення активності американських стратегічних бомбардувальників, які, за його словами, в листопаді здійснили 30 польотів поблизу РФ. Це, за його словами, у 2,5 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Шойгу також поскаржився на те, що, за його словами, на початку місяця США імітували ядерний удар по Росії.

“Міністр оборони підкреслив, що під час військових навчань США “Глобальний грім” 10 американських стратегічних бомбардувальників відрепетирували запуск ядерної зброї по Росії з західного і східного напрямків”, – йдеться в заяві Міністерства оборони.

Шойгу заявив, що російські підрозділи ППО помітили і відстежили американські стратегічні бомбардувальники та вжили неуточнених заходів, щоб уникнути будь-яких інцидентів.

Новини за темою: Російський літак порушив повітряний простір Естонії: Послу РФ вручили ноту протесту

Раніше повідомлялося, що у середу, 5 травня, російський літак Іл-96 порушив повітряний кордон Естонії поблизу острова Вайндлоо і провів у повітряному просторі Естонії приблизно хвилину.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/rosiia_zvynuvatyla_bombarduvalnyky_ssha_v_repetytsii_iadernoho_udaru_1018162

Залишити відповідь