Нд. Лют 28th, 2021

Росія продовжила ядерну угоду з США. Путін підписав закон

Поділіться записом
Президент РФ Володимир Путін
Пресслужба “Опозиційної платформи – За життя”

Документом передбачено продовження угоди терміном на п’ять років – до 5 лютого 2026 року

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав закон про продовження Договору між Росією і Сполученими Штатами про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь (СНО-3).  Про це повідомляє пресслужба Кремля.

“Федеральним законом ратифікується Угода про продовження Договору між Російською Федерацією та Сполученими Штатами Америки про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь від 8 квітня 2010 року, укладена 26 січня 2021 року між Росією і США у формі обміну нотами”, – йдеться в документі.

Нагадаємо, Договір про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО-3) між США і Росією набув чинності в лютому 2011 року. Його дія передбачена на десятирічний термін – до лютого 2021 року. Після цього сторони повинні прийти до згоди або продовжити чинні домовленості, або укласти нові.

Новини за темою: Перший в історії договір про заборону ядерної зброї набув чинності

Раніше повідомлялося, що президент США Джозеф Байден і його російський колега Володимир Путін майже досягли домовленості щодо продовження дії Договору про стратегічне наступальне озброєння.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/rosiia_prodovzhyla_iadernu_uhodu_z_ssha_putin_pidpysav_zakon_994741

Залишити відповідь