Нд. Вер 20th, 2020

Російські паспорти для жителів Донбасу: Олена Бондаренко застерегла від загострення проблеми

Поділіться записом
Олена Бондаренко
Фото – скріншот

Паспорти РФ у наступному році може отримати мільйон українських громадян на Донбасі, заявила колишня народна депутатка

Минулого року на Донбасі російські паспорти отримали 200 тисяч українських громадян, цього і наступного року планують видати російські паспорти приблизно 800 тисячам громадян України. Тому Україні потрібно поспішати, щоб розв’язати цю проблему.

Про це в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України попередніх скликань Олена Бондаренко.

Гостя ток-шоу переконана, що з часом проблем, які пов’язані з Донбасом, лише побільшає.

“Я думаю, у нас будуть ще більші проблеми. З чим вони будуть пов’язані? Вони будуть пов’язані навіть з такими суто технічними речами. За даними, які я знаходжу в Інтернеті з відкритих джерел – я розумію, що їх потрібно перевіряти, – в минулому році, якщо не зраджує пам’ять, на Донбасі вже отримали російські паспорти десь близько 200 тисяч громадян. До кінця цього року і наступного, я так розумію, планують видати російські паспорти ще десь 800 тисячам громадян України. Про що це говорить? Про те, що поки ми тут з вами обговорюємо, що це тут таке на сході, як ми будемо виконувати або “замилювати очі тим, хто нас підштовхує до виконання Мінських угод”, поки ми будемо займатися окозамилюванням, там буде сформована величезна громада в мільйон російських громадян. Уявляєте, як змінюється статус-кво такої сторони у переговорному Мінському процесі, як Російська Федерація? Там живе мільйон їхніх громадян, буде жити. Що ми з цим будемо робити? Тому тут Україні потрібно поспішати”, – наголосила Олена Бондаренко.

Новини за темою: Іноземці у владі – це прихована окупація України, – Бондаренко

Гостя ток-шоу додала, що наразі Україна у цьому питанні не робить абсолютно нічого.

Як повідомляли, з суботи, 29 серпня, буде відновлено роботу КПВВ з окупованим Кримом. З цього дня іноземці та особи без громадянства для перетину кордону повинні мати страховий поліс, до того ж всі категорії громадян повинні проходити самоізоляцію.

Додамо, Росія штрафує кримчан, які перетинають адмінмежу за українськими паспортами.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/rosiiski_pasporty_dlia_zhyteliv_donbasu_olena_bondarenko_zasterehla_vid_zahostrennia_problemy_978950

Залишити відповідь