Пт. Чер 18th, 2021

РФ викликала українського повіреного через протест націоналістів на Львівщині

Пам’ятник Пушкіну Фото з відкритих джерел

Представники “Нацкорпусу” завадили працівникам російського консульства на Львівщині покласти квіти до пам’ятника поету Пушкіну

Міністерство закордонних справ РФ висловило протест повіреному у справах України в Росії Василю Покотилу через акції українських націоналістів на Львівщині. Про це повідомляє агентство ТАСС, цитуючи прессекретаря МЗС РФ Марію Захарову.

“10 червня в 10 годин на МЗС був викликаний тимчасовий повірений у справах України в Москві Василь Покотило. Йому було заявлено рішучий протест з приводу чергового порушення Києвом своїх зобов’язань по Віденським конвенції 1961-го і 1963 року.

В черговий раз ми зажадали від української сторони вжити усіх необхідних заходів щодо недопущення подібних провокацій, забезпечити умови для нормальної роботи і недоторканності посольства і генконсульства Росії на Україні, а також безпеку їх співробітників”, – зазначає Захарова.

Як повідомлялось раніше, 6 червня працівники російського консульства у селі Заболотівці на Львівщині хотіли покласти квіти до пам’ятника російському поету Олександру Пушкіну.

Проте, представники “Нацкорпусу” завадили їм це зробити.

Новини за темою: Посол України в Білорусі повернувся до Мінська

Нагадаємо, раніше ми писали, що посол України відмовився брати участь в спільній з послом РФ церемонії.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/rf_vyklykala_ukrainskoho_povirenoho_cherez_protest_natsionalistiv_na_lvivshchyni_1004913

Залишити відповідь