Чт. Гру 3rd, 2020

Резніков виявився заручником ситуації, – Сивохо про скандал довкола Донбасу

Поділіться записом
Сергій Сивохо


112.UA

Проблема нинішніх чиновників у тому, що вони дуже суб’єктивні і не вміють стояти “над процесом”

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков у ситуації з Донбасом виявився заручником – йому важко зрозуміти, який Донбас і яка проблематику цього регіону. Він інша людина з іншим менталітетом.

Про це в ефірі ток-шоу “Ми всі українці” на телеканалі ZIK  заявив колишній радник секретаря Ради національної безпеки та оборони Сергій Сивохо.


Сергій Сивохо, коментуючи заяву Олексія Резнікова щодо того, що Донбас – ракова пухлина України, зазначив, що давно знає Резнікова і перебуває з ним в хороших стосунках. Зі слів Сивохи, Резніков досить хороший  переговорник і володіє хорошими якостями, але в ситуації з вирішенням конфлікту на Донбасі став заручником.

“Зараз він заручник ситуації. І ще, я би сказав, трохи заручник місця народження. Йому, по-перше, важко зрозуміти, який Донбас і проблематику цього регіону. Тому це не його провина, просто він інша людина з іншим менталітетом. І проблема нинішніх чиновників у тому, що вони дуже суб’єктивні і не вміють стояти над процесом”, – зазначив Совохо.

По-друге, продовжив він, проблема в тому, що чинна українська влада залежна і керується ззовні, відтак Резніков комунікує в тих рамках, які спущені йому темниками, і, які працюють на певну аудиторію.

“На жаль, нашу владу не надто хвилює, що ця аудиторія – це близько 10-15% населення України”, – сказав Сергій Сивохо.

Окрім цього він додав, що Україна вчергове продемонструвала свою нездатність домовлятися задля досягнення миру на Донбасі, що свідчить про те, що Донбас Україні не потрібен.

“Вона не знає, що з ним робити, тому простіше просто тягнути час та   “відмазуватися”. Тобто виходу з глухого кута в мирному процесі у найближчий час очевидно, не буде. Дай Боже, щоби зберігся хоча б режим тиші”, – прокоментував Сергій Сивохо.

Новини за темою: Демілітаризація на початку 2021 року і вибори в ОРДЛО до 31 березня: Україна представила свій план в ТКГ

Нагадаємо, раніше міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що частини Донбасу, непідконтрольні Києву, є “ментально хворими”.

Також Резніков заявив, що термін в один рік для завершення конфлікту на Донбасі, озвучений президентом Володимиром Зеленським, слід розуміти, як термін, відведений на те, щоб спробувати реалізувати той сценарій, який був прописаний в Мінських угодах.

Джерело: https://zik.ua/news/crime/reznikov_vyiavyvsia_zaruchnykom_sytuatsii__syvokho_pro_skandal_dovkola_donbasu_986238

Залишити відповідь