07.12.2021

Резніков у США: Ескалації з боку Росії можна уникнути, якщо об’єднати зусилля

Загострення ситуації у сфері безпеки з боку Росії, яка зосереджує свої війська на кордоні з Україною, може статися будь-якої миті, й для того, щоби запобігти цьому, необхідна рішуча й об’єднана відповідь цивілізованого світу.

З такою заявою виступив у четвер міністр оборони України Олексій Резніков під час зустрічі з американським колегою Ллойдом Остіном у Пентагоні, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«В Україні ми дуже добре усвідомлюємо, що Росія може вдатися до ескалації в будь-який час. Ми готові захищати нашу країну та майбутнє наших дітей»,- підкреслив міністр оборони України.

Він зауважив, що в разі виникнення такої ескалації наслідки будуть катастрофічними для всієї Європи.

«Чи відбудеться це насправді, значною мірою залежить від єдності та рішучості цивілізованого світу зупинити агресора», – наголосив глава оборонного відомства.

Як повідомляв Укрінформ, міністр оборони України перебуває з візитом в американській столиці, де проводить зустрічі, зокрема, з питань двосторонньої взаємодії у сферах безпеки й оборони.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3353607-reznikov-u-ssa-eskalacii-z-boku-rosii-mozna-uniknuti-akso-obednati-zusilla.html

Залишити відповідь