Ср. Тра 27th, 2020

Разумков: Місцеві вибори – це однозначно виклик для партії “Слуга народу”

Поділіться записом
Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков
Ліга.net

За словами Разумкова, попри карантин, перенесення виборів залишається проблематичним  

Голова Верховної Ради України та колишній колишній голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков переконаний, що місцеві вибори – це виклик для членів “СН”. Про це спікер ВРУ повідомив у інтерв’ю LB.ua.

“Місцеві вибори – це однозначно виклик для партії “Слуга народу”, оскільки їх не можна порівнювати з парламентськими. Там голосують за телевізор, тут – за конкретних людей. Прямої передачі рейтингу немає”, – зазначив Разумков. 

На питання про те, чи планує “Слуга народу” адаптуватися до нових реалій і викликів, голова ВРУ відповів, що в такий час обговорення рейтингів не є першочерговим завданням. 

“Сьогодні стільки нових реалій і нових викликів під назвою “коронавірус” і “світова економічна криза”, який вже прийшов, страшні події, які відбуваються в Європі – Італії, Іспанії, понад 300 тисяч хворих на Штатах, що на тлі цього обговорювати рейтинги не зовсім правильно. У нас є чим займатися сьогодні в нашій країні”, – наголосив Разумков. 

Також політик додав, що попри карантин, питання перенесення виборів залишається складним для вирішення. 

“Перенесення виборів достатньо проблематичне, тому що “не б’ється”, вибачте за сленг, з Конституцією. Будемо дивитися і виходити з того, як будуть далі розвиватися події”, – додав спікер ВРУ. 

Нагадаємо, нещодавно голова Верховної Ради Дмитро Разумков закликав депутатів парламенту перенаправити свої зарплати на боротьбу з коронавірусом. За словами глави парламенту, це не суперечить законодавству.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/razumkov_mistsevi_vybory_tse_odnoznachno_vyklyk_dlia_partii_sluha_narodu_964627

Залишити відповідь