17.09.2021

Рабінович: “Опозиційна платформа – За життя” зробить все, щоб фашизм в Україні більше ніколи не підняв голову

Вадим Рабінович


Фото з відкритих джерел

“Опозиційна платформа – За життя” зробить все, що буде в її силах, щоб фашизм в Україні більше ніколи не підняв голову. Про це заявив співголова фракції ОПЗЖ, народний депутат Вадим Рабінович під час спілкування з журналістами на пам’ятному заході з нагоди 80-річчя трагедії Бабиного Яру.

“Те, що сталося не має аналогів у світі. Просто кожен раз повертаюся сюди, ви подивіться на портрети цих дітей, почитайте книги, як вони розстрілювали цих дітей, закопували живцем, немовлят виривали у матерів, підкидали в повітря, стріляли і розважалися. Я не знаю, як сталося так, що люди перетворилися на звірів. Тепер ви мені задаєте питання, Як зробити так, щоб вони більше не перетворювалися на звірів? Ви знаєте, у мене немає такого рецепту, ми можемо тільки щось робити, боротися, можемо щось розповідати, доводити до людей, проводити заходи, в яких люди повинні бачити, хто такі вбивці, хто такі фашисти. Ви розумієте, який може бути рецепт, рецепт тільки людське серце, людська голова, і найкращий рецепт – це людська пам’ять. Якщо ми будемо це пам’ятати, якщо будемо це знати, це буде зовсім інше”, – зазначив він.

При цьому Рабінович підкреслив, що “Опозиційна платформа – За життя” не просто так проводить велику антифашистську діяльність.

“Тут немає ніякої політики. Фашизм він поза політикою. Це звірине обличчя, воно перебувати взагалі за межами людського розуміння. І ми повинні його просто знищувати, як знищують пухлини, як знищують нарости якісь, цю гадину треба знищувати, інакше буде ось таке. Я думаю, що сьогодні тисячі людей, які тут стоять, – це відповідь багатьом, які розповідають про те, що ми щось не пам’ятаємо. Ми пам’ятаємо і будемо пам’ятати”, – сказав він.

Рабінович звернув увагу, що сьогодні на пам’ятному заході в Києві стоять представники дипломатичних посольств, Німеччини в тому числі.

“Німеччина провела колосальну очисну роботу і сьогодні, якби як в Україні хтось підняв руку і зіганув, він би відразу опинився у в’язниці. Ось нам треба брати приклад сьогодні з них, треба брати приклад з тих, хто знищує фашизм на корені”, – зазначив політик.

“Це абсолютно моторошна річ, кожен раз повертаючись сюди, я даю собі слово, що все, що ми можемо – ми зробимо, щоб фашизм не підняв голову”, – резюмував Рабінович.

Нагадаємо, раніше співголова фракції “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Вадим Рабінович після зустрічі з главою МЗС Угорщини Сійярто заявив, що сьогодні Україна знаходиться в стадії розвиненого фашизму, і це ОПЗЖ доводить до європейців.

До слова, в ОПЗЖ вважають, що фашизм в Україні процвітає за повної підтримки влади.

“Опозиційна платформа – За життя” заявляє, що чинна влада пішла шляхом політичного терору, здійснюваного злочинним об’єднанням органів влади і профашистськими організаціями. Така система, що має на меті узурпацію влади і побудову диктатури, становить смертельну небезпеку не тільки для українського народу, а й для європейських країн і всього світу, оскільки може стати, і вже стає, розсадником правого свавілля, беззаконня і нацистських течій. Тому що за терором щодо однієї партії неминуче (і історія це неодноразово доводила) слід розширення терору і беззаконня на весь народ.

“Опозиційна платформа – За життя”, усвідомлюючи свою відповідальність перед народом України, буде законними і правовими методами боротися за збереження верховенства права в нашій державі, захист українських громадян. Наші діди зупинили фашизм в середині XX століття, наше завдання-зробити це на початку XXI століття”, – йдеться в заяві партії.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/rabinovych_opozytsiina_platforma_za_zhyttia_zrobyt_vse_shchob_fashyzm_v_ukraini_bilshe_nikoly_ne_pidniav_holovu_1012281

Залишити відповідь