Нд. Січ 17th, 2021

Пєсков: Володимир Путін регулярно контактує з Віктором Медведчуком і прекрасно знає, що відбувається в Україні

Поділіться записом

Ілюстративне фото

Володимир Путін регулярно контактує з представниками різних українських партій і прекрасно знає те, що відбувається в Україні, розповів прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков в ефірі “Росії 1”, передає видання “Вести”

“Путін прекрасно уявляє (що відбувається в Україні – ред.). У нього ж є контакти з представниками різних українських партій і так далі, до нього приїжджає Медведчук, вони спілкуються, тому він має інформацію про те, що там відбувається”, – сказав Пєсков в інтерв’ю програмі “Москва. Кремль. Путін”.

Можливо, в Україні хтось “дійсно є ворогом вакцинації, виходячи з особистих міркувань” – і це їх право, зазначив Пєсков. Однак в Україні “величезна кількість людей, які хочуть врятувати своє життя, які хочуть врятувати здоров’я своїх рідних і близьких”.

Ці люди “із задоволенням використовували б ту вакцину, яка буде в Україні, і вони б використовували, звичайно ж, ще й найефективнішу з цих вакцин, і тому, звичайно, якби було, то багато українців цим би користувалися і рятували б свої життя”, підкреслив Пєсков.

Новини за темою: Медведчук: Відмова влади від виробництва вакцини від коронавірусу в Україні є злочинною

Що стосується відносин з нинішньою українською владою, зараз, за його словами, “ніхто особливо і не дзвонить”. При цьому слова президента України Володимира Зеленського, сказані ним на початку року в Польщі – тоді він поклав на Радянський Союз відповідальність у розв’язуванні Другої світової війни – “сильно різанули” не тільки слух і серце Путіна, але і величезну кількість ветеранів і взагалі всіх, що живе на території колишнього СРСР і чиї предки брали участь у Великій Вітчизняній війні, зазначив Пєсков. “Та й в самій Україні дуже багато таких”, – додав він.

Нагадаємо, раніше прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що президент України Володимир Зеленський та його російський колега встановили ефективний, робочий контакт.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/pieskov_volodymyr_putin_rehuliarno_kontaktuie_z_viktorom_medvedchukom_i_prekrasno_znaie_shcho_vidbuvaietsia_v_ukraini_991409

Залишити відповідь