Пт. Жов 23rd, 2020

Путін від імені російського народу висловив подяку партії “Опозиційна платформа – За життя” за святкування 75-річчя Перемоги над нацизмом

Поділіться записом
Президент РФ Володимир Путін
Пресслужба “Опозиційної платформи – За життя”

Президент РФ Володимир Путін і голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук в ході зустрічі, крім питань відновлення українсько-російського співробітництва, піднімали також вкрай важливу тему для народів України і Росії – тему збереження історичної пам’яті.

Говорячи про святкування Дня Перемоги, Володимир Путін підкреслив, що в Росії помітили, як цього року в Україні відзначався день 75-річчя Перемоги над нацизмом, повідомляє пресслужба ОПЗЖ.

“Знаю, що значною мірою це було зроблено завдяки Вашим зусиллям, зусиллям Ваших однодумців, вашої партії. Упевнений, що дуже багато людей в Україні вам за це вдячні. І маючи на увазі, що це наша спільна перемога, ми також хотіли б, я хотів би висловити вам слова подяки від імені російського народу”, – заявив президент Росії.

Гголова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук у ході зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним
Пресслужба “Опозиційної платформи – За життя”

Віктор Медведчук своєю чергою відповів: “Величезне спасибі, Володимир Володимирович. Ви правильно сказали з приводу святкування 75-річчя нашої спільної перемоги, перемоги радянського народу, Перемоги Радянського Союзу. І ветерани, українські ветерани сприймають це саме так. Ми дійсно зробили все можливе, попри кризову політичну ситуацію, попри те, що “партія війни” ще сильна в Україні, попри те, що радикали всіляко намагалися зірвати святкування 9 травня. Але ми приділили належну увагу ветеранам. Ми в боргу перед ними. Більше того, у нас в Україні 13 243 ветерани Великої Вітчизняної війни. Це учасники і ті, хто прирівняний і працював в тилу. Тобто це люди похилого віку, які сьогодні потребують допомоги. Ми зробили все для того, щоб донести до них ось цю частинку свята в тих умовах, в яких ми сьогодні живемо в Україні…”

Віктор Медведчук також розповів, що партія “Опозиційна платформа – За життя” 9 травня оголосила про створення громадського руху “Український фронт захисту історичної пам’яті”.

“Це питання назріло в Україні. Воно назріло, бо націонал-радикали, влада колишня, влада сьогоднішня намагаються стерти з пам’яті людей цей найбільший подвиг минулого століття. Ми і далі будемо робити все для того, щоб поважати наших ветеранів. Тому що ми ці святкування провели не тільки в Києві – по всій Україні вшанували пам’ять полеглих, віддали належне живим. Це лінія поведінки нашої партії. Це ідеологія “Опозиційної платформи – За життя”. Ми таку ж позицію займаємо, як друга партія в парламенті, як друга партія – поки друга партія, у нас в країні”, – підкреслив Віктор Медведчук.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/putin_vid_imeni_rosiiskoho_narodu_vyslovyv_podiaku_partii_opozytsiina_platforma_za_zhyttia_za_sviatkuvannia_75_richchia_peremohy_nad_natsyzmom_982896

Залишити відповідь