Нд. Лис 1st, 2020

Путін і Медведчук обговорили можливість відновлення українсько-російських відносин і можливість скасування санкцій для українських виробників

Поділіться записом
Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” України Віктор Медведчук та президент Росії Володимир Путін


Фото з відкритих джерел

Президент Російської Федерації Володимир Путін і голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук провели зустріч, в ході якої обговорили ряд питань, що стосуються українсько-російських відносин. Зокрема, було порушено актуальне для відновлення економічного співробітництва між Україною та РФ питання щодо можливого часткового скасування санкцій.

“Зрозуміло, що відносини між Україною і Росією носять складний характер в останні роки. І в першу чергу економічні, торговельні відносини. Це пов’язано в тому числі і з санкційним режимом, який був введений владою України, паном Порошенком”, – сказав він, додавши, що з проханням посприяти у питанні часткової відміни санкцій за окремими кодами продукцій до нього звернулася Рада Асоціації “Ліга машинобудівників та роботодавців України “Укрмашстрой”, які працюють на трьох основних напрямках: важке машинобудування; електротехнічне машинобудування; сільськогосподарське машинобудування, а також представники целюлозно-паперової та виноробної промисловості з приводу часткового зняття економічних санкцій певна “Ліга промисловців і роботодавців”, в яку входить 240 підприємств.

“Фактично ці люди або перебувають або без роботи, або тягнуть таке життя, яке не дає можливість утримувати сім’ї і забезпечувати себе. Я хотів би, щоб якщо є така можливість, розглянули конкретні пропозиції, які я письмово підготував”, – підкреслив Медведчук.

“Не ми вводили санкції. Все, що ми робимо, ми робимо у відповідь щодо тих держав, які зробили певні кроки щодо Росії, проти Росії. Я прекрасно розумію, що Ви маєте на увазі, у мене серце болить від того, що люди на Україні, які працювали на підприємствах, були орієнтовані на збут цієї продукції в Росію, опинилися в складному становищі. Ось це найголовніше, і це хочеться, звичайно, виправити, заявив президент РФ. Володимир Путін висловив надію на те, що відносини між Україною і РФ будуть відновлені.

“Ми до цього готові – до того, щоб ця ситуація була перевернута, і все з голови встало б на ноги, але ми не можемо робити якихось винятків з переліку тих країн, які ввели проти нас санкції. Ось в цьому найголовніша проблема. Але тим не менш, готуватися до цього все одно потрібно, колись, сподіваюся, це станеться”, – сказав Путін.

“Знаю, що ви займаєте, незважаючи ні на які складнощі, ясну позицію щодо відновлення українсько-россісйких відносин. Причому на всіх рівнях. Дуже раді, що в Україні є такі політичні сили, які відкрито, чесно займають таку позицію. Всіляко зі свого боку готові сприяти відновленню відносин. Сподіваємося, що у вас додасться прихильників у цьому відношенні”, – заявив Володимир Путін, додавши, що готовий почати роботу зі зняття санкцій, про які говорив Медведчук.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/putin_i_medvedchuk_obhovoryly_mozhlyvist_vidnovlennia_ukrainsko_rosiiskykh_vidnosyn_i_mozhlyvist_skasuvannia_sanktsii_dlia_ukrainskykh_vyrobnykiv_982881

Залишити відповідь