Пт. Січ 22nd, 2021

Привітання з Новим роком від Віктора Медведчука

Поділіться записом
Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат України 


Фото з відкритих джерел

Дорогі друзі!

2020-й, що йде від нас, був роком викликів та випробувань, які українці зустрічали гідно ‒ об’єднуючись для боротьби з пандемією, захищаючи свої права та інтереси, даючи оцінку владі на місцевих виборах.

Ми гідно відзначили 75-ту річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні, вшанувавши пам’ять наших дідів і прадідів, які воювали за те, щоб зберегти свою землю. Ми показали, що віримо в наші цінності, готові захищати себе, своїх близьких і свою країну. І це є найбільш правильною основою для нашого процвітання і щастя наших близьких.

Наші особисті плани та мрії невіддільні від України, нашої прекрасної країни, від миру в ній, її благополуччя та процвітання.

Новий рік ‒ це наше найулюбленіше, найдобріше і найсвітліше свято. Його чари в тому, що воно відкриває краще в кожному з нас, сповнює серця надії та радості. Найзаповітніші мрії, загадані в новорічну ніч, зазвичай збуваються.

Хай щастя і взаєморозуміння назавжди оселяться у наших домівках. Спробуємо посміхатися один одному частіше ‒ і світ обов’язково стане світлішим. Більше піклуватимемося один про одного, про нашу Батьківщину ‒ і світ неодмінно стане добрішим.

Хай прийдешній 2021 рік буде легким, вдалим, сповненим тепла наших сердець!

З Новим роком!

Віктор Медведчук, голова Політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя”

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: https://zik.ua/blogs/pryvitannia_z_novym_rokom_vid_viktora_medvedchuka_991805

Залишити відповідь