25.10.2021

Процедуру відкликання Разумкова з посади Голови ВР розпочнуть у понеділок – речниця «СН»

Народні депутати від парламентської фракції “Слуга народу” під час виїзного засідання політсили у Трускавці вирішили у понеділок, 4 жовтня, розпочати процедуру відкликання Дмитра Разумкова з посади Голови Верховної Ради.

Про це у Телеграмі поінформувала речниця фракції “СН” Юлія Палійчук, передає Укрінформ.

“На фракції “Слуга народу” обговорили питання відставки спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Шляхом голосування депутатами фракції прийнято рішення у понеділок розпочати процедуру відкликання голови Верховної Ради України із займаної посади”, – зазначила Палійчук.

Як повідомляв Укрінформ, народні депутати від парламентської фракції “Слуга народу” зібрали необхідні 150 підписів для ініціювання відкликання з посади Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Це відбулося в межах дводенного виїзного засідання фракції “СН” у Трускавці.

Читайте також: Зеленський назвав головну помилку Разумкова

Парламентська фракція “Слуга народу” проводить виїзне засідання фракції у Трускавці 1-2 жовтня. Захід проходить у готелі Rixos-Prykarpattya.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3326240-proceduru-vidklikanna-razumkova-z-posadi-golovi-vr-rozpocnut-u-ponedilok-recnica-sn.html

Залишити відповідь