Нд. Бер 7th, 2021

Президент Литви висунув Тихановську на Нобелівську премію миру

Поділіться записом
Світлана Тихановська
Telegram / Светлана Тихановская

Опозиціонерка назвала такий крок проявом солідарності з Білоруссю

Президент Литви Гітанас Науседа висунув білоруську опозиціонерку Світлану Тихановську на Нобелівську премію миру. Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що Науседа висунув на премію Тихановську, щоб висловити свою підтримку білоруському демократичному рухові, який вимагає вільних виборів.

Водночас сама Тихановська вже відреагувала на своє висунення й подякувала очільнику Литви. “Це великий вираз солідарності з Білоруссю і визнання нашої мирної боротьби за свободу, яка надихає весь світ з серпня минулого року”, – йдеться в повідомленні опозиціонерки у Twitter.

Нагадаємо, в грудні Світлана Тихановська від імені представників опозиції Білорусі отримала премію імені Андрія Сахарова “За свободу думки”. Церемонія вручення відбулася на пленарній сесії Європарламенту в Брюсселі.

Новини за темою: Тихановська закликала ООН провести засідання Ради безпеки через ситуацію в Білорусі

Раніше повідомлялося, що американське агентство Bloomberg представило список із 50 осіб, що в 2020 році досягли найбільш видатних досягнень в своїй сфері. До переліку, поділеному на п’ять категорій, потрапила й Світлана Тихановська.

Джерело: https://zik.ua/news/world/prezydent_lytvy_vysunuv_tykhanovsku_na_nobelivsku_premiiu_myru_994799

Залишити відповідь