Пн. Бер 1st, 2021

“Повернення полонених українок до своїх родин – провокація Марчевського і Медведчука!” – перепалка радника голови ОП і лідера Молодіжного крила ОПЗЖ

Поділіться записом
Артем Марчевський
Опозиційна платформа – За життя | Молодіжне крило

Керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський вступив у словесну перепалку з Олексієм Арестовичем – радником глави Офісу президента.

Конфлікт відбуватися в ефірі “4 каналу”, де Арестович був гостем програми.

На запитання ведучих про звільнення утримуваних на непідконтрольній території українців, радник глави ОП відповів, що право звільняти людей з полону повинні мати тільки креатури президента, в рамках домовленості з “міжнародними партнерами”.

Незабаром, розмова з Арестовичем вийшла на недавній скандал, в якому Офіс президента завадив повернути додому чотирьох українок. Тоді представники “ДНР” і “ЛНР” заявили, що готові передати Україні чотирьох полонених. Однак, самопроголошені “республіки” хотіли віддати їх не офіційній владі, а особисто Віктору Медведчуку.

Про ситуацію, по телефонному зв’язку зі студією, висловився запрошений в ефір Артем Марчевський.

“Це абсурд. Є заява тієї сторони, що вони готові передати в односторонньому порядку, як акт милосердя, за посередництва Віктора Медведчука, чотирьох осіб. Вони там звинувачуються в шпигунстві на користь України. Вдумайтеся, шпигунство на користь України. Тобто, це точно наші громадяни. Що робить Офіс президента і вся владна вертикаль? Вони вставляють палиці в колеса, для того, щоб цього не сталося. Яке прагнення тоді у влади, щоб повернути наших людей з полону? Яка різниця, за якою схематикою передаються полонені? Нам важливо дотримати процедуру або щоб люди повернулися додому до своїх родин? Ось ці 4 жінки могли 20-го січня бути вдома, зі своїми близькими. Більш того, наскільки мені відомо, одна з них вимагає термінової медичної допомоги. Однак, влада робить все, щоб вони не повернулися”, – заявив Марчевський.

Однак, представник Офісу президента відповів, що таким чином повертати полонених не можна через домовленості з “західними партнерами”. Більш того, повернення чотирьох українок до своїх родин, Арестович назвав провокацією Марчевського і Медведчука.

“Ця спроба вичавити сльозу – не пройде. Тому що обмін полоненими в рамках українсько-російського конфлікту – це питання міжнародних домовленостей. І повертати людей без процедури – це підрив міжнародних угод. Тих самих нормандських і Мінських угод, виконання яких вимагає Росія… Я кажу те, що я говорю. Ви (Марчевський) з Медведчуком влаштовуєте провокацію”, – вигукнув Арестович.

Тоді Марчевський запропонував Арестовичу представити себе на їхньому місці.

“У вас є діти? Уявіть собі, що вони опиняються в полоні. Вам є справа, хто їх звільнить або важливо, щоб вони повернулися додому?” – запитав він.

“Державні інтереси важливіші за моїх дітей”, – нервово відрізав Арестович.

“У мене з Вами значить немає теми для розмови”, – відповів Марчевський.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/povernennia_polonenykh_ukrainok_do_svoikh_rodyn_provokatsiia_marchevskoho_i_medvedchuka_perepalka_radnyka_holovy_op_i_lidera_molodizhnoho_kryla_opzzh_994750

Залишити відповідь