17.09.2021

Потьомкін: Медведчук не опустив руки й продовжує боротьбу

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук під час брифінгу 20.07.21
112ua.tv

Голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, нардеп Віктор Медведчук не опустив руки й продовжує боротьбу. Про це заявив громадський діяч Олександр Потьомкін в ефірі телеканалу “Перший Незалежний”.

За словами Потьомкіна, українцям так само необхідно боротися за свої права. “Медведчук бореться, він не опустив руки, він не злякався, він не втік. У своєму останньому інтерв’ю він сказав, що треба боротися, якщо ми, українці, хочемо жити в правовій країні, нам теж за свої права треба боротися”, – вважає громадський діяч.

Раніше повідомлялося, що голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук подав другий позов до України до Європейського суду з прав людини. В позові йдеться про грубе порушення права на захист, права на справедливий суд та особисту свободу.

Нагадаємо, 20 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони запровадити санкції проти 8 осіб – серед них голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко. 

13 травня Печерський суд Києва обрав запобіжний захід голові політради партії ОПЗЖ Віктору Медведчуку. 21 травня Київський апеляційний суд залишив у силі цілодобовий домашній арешт для нардепа. 9 липня суд продовжив домашній арешт Віктора Медведчука до 7 вересня. Відразу ж після початку засідання адвокати лідера ОПЗЖ заявили про відвід судді Сергію Вовку. Справа в тому, що Вовк вирішив розглядати питання про продовження строків досудового розслідування без сторони захисту. Але в підсумку суд відхилив клопотання про відвід судді і прокурора. 30 липня Київський апеляційний суд відмовив адвокатам голови політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука в задоволенні апеляції щодо продовження термінів домашнього арешту політика до 7 вересня.

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади – відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією викриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

Коментуючи ситуацію, Віктор Медведчук підкреслив, що його адвокати повністю готові до процесу оскарження запобіжного заходу і у них є докази, які спростовують звинувачення прокуратури і доводять незаконність застосування до нього домашнього арешту.

Так, сторона захисту подала апеляцію на рішення Печерського районного суду Києва про продовження запобіжного заходу політику. Однак 30 липня Київський апеляційний суд відхилив її, незважаючи на розгром усіх доводів обвинувачення.

За останні місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували понад 70 тисяч матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.

Джерело: https://zikua.tv/news/2021/08/27/potomkin_medvedchuk_ne_opustyv_ruky_i_prodovzhuie_borotbu_1010722

Залишити відповідь