Пн. Сер 2nd, 2021

Посол Китаю в Україні написав листа Медведчуку, який перебуває під домашнім арештом

Надзвичайний і повноважний посол Китаю Фань Сяньжун
Посольство КНР в Україні

Надзвичайний і повноважний посол Китаю Фань Сяньжун написав листа голові політради партії “Опозиційна платформа – За життя ” Віктору Медведчуку, який зараз перебуває під домашнім арештом. У ньому дипломат заявив про важливу роль співпраці політсили і Компартії КНР у розвитку двосторонніх відносин між Китаєм і Україною. Лист опублікував у своєму Фейсбуці нардеп від “Опозиційної платформи – За життя” Олег Волошин.

У посланні Фань Сяньжун подякував Медведчуку за привітання генерального секретаря КПК Сі Цзіньпіна зі столітнім ювілеєм Комуністичної партії, а також за участь у саміті Комуністичної партії Китаю і світових політичних партій.

“Хочу зазначити, що співпраця між політичними партіями динамічно розвивається і відіграє незамінну роль у розвитку двосторонніх відносин між Китаєм і Україною. Упевнений, що подальша взаємодія між партіями дає ще більше імпульсів поглибленню наших дружніх відносин і приносить ще більше реальних результатів на благо наших держав і народів”, – йдеться в листі.

Також посол висловив готовність разом з Медведчуком просувати міжпартійні контакти і співпрацю, а також китайсько-українську дружбу і стратегічне партнерство.


Facebook / Олег Волошин

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/posol_kytaiu_v_ukraini_napysav_lysta_medvedchuku_iakyi_perebuvaie_pid_domashnim_areshtom_1007579

Залишити відповідь