Пн. Жов 26th, 2020

Політична криза у Киргизстані: Президент погодився піти у відставку після парламентських виборів

Поділіться записом
Президент Киргистану Сооронбай Жеенбеков
Фото з відкритих джерел

Президент Жеенбеков провів зустріч з прем’єр-міністром Садиром Жапаровим

Президент Киргизстану Сооронбай Жеенбеков погодився піти у відставку після парламентських виборів. Про це заявив його прессекретар Толгонай Стамалієва, передає kaktus.media.

Повідомляється, що Жеенбеков провів зустріч з прем’єр-міністром Садиром Жапаровим, на якій ще раз підкреслив, що піде у відставку після того, як поверне країну у правове поле, тобто після проведення парламентських виборів.

“Жеенбеков ще раз підкреслив, що зараз не має права залишати посаду президента, бо це призведе до непередбачуваного сценарію розвитку подій на шкоду державі”, – сказав Стамалієва.

Новини за темою: У Киргизстані затвердили прем’єр-міністра: Урядовець очікує на відставку президента до кінця дня

Нагадаємо, 5 жовтня у Киргизстані спалахнули масові протести на знак незгоди з результатами парламентських виборів. У мітингах взяли участь тисячі людей, а потім акції переросли в зіткнення з поліцією.

Згодом Центральна виборча комісія Киргизстану заявила, що не визнає результатів парламентських виборів у країні; протягом двох тижнів повинні призначити повторні вибори депутатів парламенту країни.

Джерело: https://zik.ua/news/world/politychna_kryza_u_kyrhyzstani_prezydent_pohodyvsia_pity_u_vidstavku_pislia_parlamentskykh_vyboriv_983705

Залишити відповідь