Вт. Чер 22nd, 2021

Політолог Вакаров припустив, хто посів би друге місце на виборах після Зеленського

Володимир Зеленський

Офіс президента

Якби вибори президента України відбулися найближчим часом, то перемогу на них здобув би чинний президент Володимир Зеленський а далі йде трійця: Віктор Медведчук, Петро Порошенко, Юлія Тимошенко. Про це розповів український політолог Василь Вакаров в інтерв’ю виданню Україна.ру.

У травні соціологічне дослідження групи “Рейтинг” показало, що якби вибори президента відбулися найближчим часом, то за чинного главу держави віддали б свій голос 30,2% опитаних. У 2019 році в другому турі президентських виборів, на яких переміг Володимир Зеленський, він набрав 73,22% голосів виборців.

Експерт зазначив, що Зеленському вдалося зміцнити свій рейтинг за рахунок боротьби з олігархатом і за рахунок побудови територіальних оборонних організацій, а тепер він створює під себе владну вертикаль.

“Президенту Зеленському вдалося задовольнити всі впливові сили в Україні. Він це не для народу, звичайно, зробив, а виключно для себе. Задовольнив і американців, і британців, і олігархів. Навіть той факт, що він тисне зараз Медведчука, це він таким способом намагається з ним домовитися. Це, мабуть, єдине, в чому він молодець як політик, але цього явно недостатньо для народу”, — констатував Вакаров.

Українці в своїй масі голосують не розумом, а емоціями, на Україні немає зрілого громадянського суспільства, і на виборах це проявляється особливо, підсумував співрозмовник видання.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/politoloh_vakarov_prypustyv_khto_posiv_by_druhe_mistse_na_vyborakh_pislia_zelenskoho_1004131

Залишити відповідь