Вт. Жов 27th, 2020

Політолог назвав, яку технологію зі зриву Мінського процесу задіяла влада

Поділіться записом
Кораблі ВМС ЗСУ приступили до практичних завдань навчань “Об’єднані зусилля-2020”
Міноборони України

Британія не збирається будувати в Україні жодних баз, переконаний Дмитро Корнійчук

Тему про британську військово-морську базу вкинули в інформаційний простір як один з елементів зі зриву Мінських угод.

Про це в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK заявив політолог Дмитро Корнійчук.

Гість ток-шоу переконаний, що Британія не збирається будувати в Україні жодних військово-морських баз.

“Британія не збирається будувати тут жодних баз, а наша імпотентна влада, яка не здатна ні на що, не збирається будувати тут жодні кораблі. Уся ця тема, вкинута в інформпростір, зокрема, як і візит Зеленського до Великої Британії, це технологія, яку придумав, я так розумію, Єрмак”, – сказав Дмитро Корнійчук.

Політолог пояснив, що йдеться про технологію зі зриву Мінського процесу.

“Тобто це все вплітається в канву певних дій і заяв президента Зеленського, який починає корчити другого Порошенка, спрямованих на те, щоб постійно махати такою червоною ганчіркою перед Москвою і перед “ЛДНР”. А як махати червоною ганчіркою? Начебто ж на Донбасі і не стріляють, тобто треба виконувати політичну частину “Мінська”. Окей, президент їде до Британії, про щось там домовляється і каже – ми зараз тут будемо будувати базу НАТО або британську базу. Хоча, звичайно, ми НАТО не потрібні, це все зрозуміло. І піднімається відразу шум, і в Росії кажуть, що ж, яка база НАТО, і в “ЛДНР” кажуть – так, ну як, ми ж туди не хочемо, там НАТОвський чобіт тощо. Тобто це все – один з елементів зі зриву Мінських угод”, – заявив Дмитро Корнійчук.

Новини за темою: У Чорне море увійшов гідрографічний корабель Королівських ВМС Британії

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна та Велика Британія підпишуть Меморандум про розвиток Військово-морського флоту на 1,25 млрд фунтів стерлінгів (1,4 млрд євро). За словами Зеленського, меморандум є стратегічним документом для України.

“Важливий стратегічний документ. Будемо на військово-морській базі, підпишемо цей меморандум на суму 1,25 млрд фунтів стерлінгів. Ми всі вірили, що знову з’явиться Військово-морський флот в Україні. І мені здається, що це такий важливий сильний крок”, – сказав президент.

Як повідомив міністр оборони України Андрій Таран, у межах підписаного меморандуму між Україною та Великою Британією остання надасть Військово-морським силам України сучасні зразки військової техніки та новітнє високоточне озброєння.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/politoloh_nazvav_iaku_tekhnolohiiu_zi_zryvu_minskoho_protsesu_zadiiala_vlada_983647

Залишити відповідь