18.01.2022

Переговори з Путіним: Президент Зеленський хоче провести тристоронній саміт

Зеленський і Байден
Володимир Зеленський і Джо Байден AP

Саміт хочуть організувати в онлайн-режимі

Президент України Володимир Зеленський запропонував президентові США Джо Байдену організувати тристоронні перемовини з очільником РФ Володимиром Путіним. Про це повідомив глава Офісу президента Андрій Єрмак під час конференції Atlantic Council.

Саміт може відбутися у форматі онлайн. На думку чиновника, США зацікавлені в тому, щоб бути залученими до мирного врегулювання на Донбасі, але продовжуватимуть двосторонній трек перемовин із Москвою.

“Зеленський запропонував Байдену – і ми вважаємо, що це може мати сенс, – організувати тристоронню зустріч, можливо, в режимі відеоконференції між президентом Байденом, президентом Зеленським і президентом Путіним. Ми все ще чекаємо відповіді від Росії”, – висловився Єрмак.

Новини за темою: Зеленський та Алієв підписали 6 двосторонніх документів

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність проведення саміту в “нормандському форматі”. Очільник держави запевнив про готовність до необхідних рішень.

Джерело: https://zikua.news/news/2022/01/14/perehovory_z_putinym_prezydent_zelenskyi_khoche_provesty_trystoronnii_samit_1020707

Залишити відповідь