Пт. Гру 4th, 2020

“Опозиційна платформа – За життя” вимагає перерахунку голосів до міської ради в Маріуполі

Поділіться записом
Вибори
Фото з відкритих джерел

Партія “Опозиційна платформа – За життя” вимагає перерахувати голоси виборців у місті Маріуполь, у зв’язку з чим звернулася до Конституційного Суду.

Про це в ефірі телеканалу NEWSONE заявив член політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Володимир Клименко.

“Від Партії Бойченка були відняті голоси і передані слузі народу. Це для того, щоб вона подолала 5% бар’єр. За їхніми даними вийшло 5,1%. Але ми перерахували всі ділянки, на яких були порушення, ми звернулися до суду, в чотири суди, за ті порушення, які були допущені на виборах”, – розповів він.

Клименко зазначив, що в суді були надані протоколи з мокрими печатками, суд зобов’язав міську комісію надати ці протоколи. Міська комісія їх надала. Він також нагадав, що за махінації на виборах в Україні передбачено кримінальну відповідальність.

“Ми цього так не залишимо, ми будемо домагатися справедливості у всіх інстанціях. Ми всі матеріали викладемо у вільний доступ, щоб це було уроком для майбутньої влади”, – підсумував він.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/opozytsiina_platforma__za_zhyttia_vymahaie_pererakhunku_holosiv_do_miskoi_rady_v_mariupoli_986401

Залишити відповідь