Чт. Лют 25th, 2021

“Опозиційна платформа – За життя”: Влада Зеленського цілеспрямовано знищує свободу слова в Україні

Поділіться записом

Фото:”Опозиційна платформа – За життя”

Влада президента Володимира Зеленського цілеспрямовано знищує свободу слова в Україні. Про це йдеться в заяві “Опозиційної платформи – За життя”.

Наводимо її текст дослівно:

Попередження і штраф, накладений Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення на телеканал “112 Україна” під абсолютно надуманим приводом, – це свідчення того, що влада продовжує війну проти непідконтрольних ЗМІ, прагнучи знищити знищити свободу слова і ліквідувати політичних опонентів.

Телеканал зазнає переслідувань за висловлювання гостей (у тому числі народних депутатів) про тарифний геноцид, про безмежну і безсовісну корупцію, про цькування російськомовних громадян під прикриттям закону “про функціонування української мови як державної”, про провал вакцинації, а також за дискусію про перетворення України на колонію заходу.

Влада Зеленського переслідує “112 Україна”, але при цьому ніяк не карає тих, хто погрожував фізичною розправою його співробітникам, блокував роботу самого телеканалу, обстрілював його будівлю з гранатомета.

Джерела такої політики абсолютно очевидні: ще 31 серпня 2019 року на телеканалі “1+1” Зеленський заявив про “історію, яка погано скінчиться”, озвучивши маячні звинувачення на адресу незалежних телеканалів, в тому числі і “112 Україна”. Жодних фактів на підтвердження своїх заяв Зеленський не навів досі.

Тиск на телеканал “112 Україна” ‒ один із проявів розгорнутої владою Зеленського за вказівкою її американських господарів і реалізованої в очевидній координації з ними системи придушення свободи слова і політичного плюралізму в Україні, що включає тиск на ЗМІ, масове блокування інтернет-ресурсів і акаунтів, співучасть у введенні санкцій проти своїх співгромадян.  З цією метою команда Зеленського у Верховній Раді проголосувала за новий закон про СБУ, що надає Службі безпеки України можливість закривати будь-які ЗМІ, не допускати до виборів під надуманим приводом будь-яку політичну партію.

Позиція представників влади по відношенню до “112 Україна”, як і до ряду інших телеканалів, ‒ це примітивне наслідування політиці їх господарів із США, де людей масово переслідують і звільняють за висловлення своєї думки про події на Капітолійському пагорбі 6 січня 2021 року, якщо воно не завгодно владі.

Нічого спільного зі свободою слова ці незаконні дії не мають-ні в США, ні в Україні, сліпо копіює політику Вашингтона.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/opozytsiina_platforma_za_zhyttia_vlada_zelenskoho_tsilespriamovano_znyshchuie_svobodu_slova_v_ukraini_994721

Залишити відповідь