Сб. Жов 31st, 2020

“Опозиційна платформа – За життя”: Цинічний тиск посольства США з метою перешкодити боротьбі з коронавірусом в Україні – акт агресії проти Українського народу

Поділіться записом

Пресслужба “Опозиційної платформи – За життя”

Цинічний тиск посольства США з метою перешкодити боротьбі з коронавірусом в Україні – акт агресії проти Українського народу. Відповідну заяву опублікувала пресслужба партії “Опозиційна платформа – За життя”.

Наводимо текст повідомлення дослівно:

Посольство США на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook оприлюднило повідомлення про те, що Україна не купуватиме російську вакцину від коронавірусу. Це рішення посольства США було доведено до міністра охорони здоров’я України Максима Степанова на спішно організованій зустрічі з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін.

Це грубе і обурливе втручання у внутрішні справи України є реакцією на позицію українського міністра, який раніше в ефірі телеканалу NewsOne допустив можливість закупівлі російської вакцини, і служить хамським зразком зовнішнього управління США нашою країною, яке навіть не намагаються маскувати.

В даному випадку зовнішнє управління продемонстровано шляхом виклику на килим міністра, що проштрафився, і барвисто ілюструє повну недієздатність Кабінету Міністрів України і всієї влади Зеленського.

Своїм втручанням Сполучені Штати Америки позначили пряму зацікавленість у розвитку на території України епідемії коронавірусу, подальшого зростання захворюваності та смертності в країні. Враховуючи розгорнуту на території України мережу біолабораторій Пентагону, обвинувачених у низці спалахів інфекційних захворювань, можна говорити про системну політику Сполучених Штатів, яку не можна сприймати інакше як створення загрози національній безпеці України та акт агресії, що ведеться інструментами гібридної та біологічної війни.

Партія “Опозиційна платформа – За життя”

Джерело: https://zik.ua/news/politics/opozytsiina_platforma__za_zhyttia_tsynichnyi_tysk_posolstva_ssha_z_metoiu_pereshkodyty_borotbi_z_koronavirusom_v_ukraini__akt_ahresii_proty_ukrainskoho_narodu_984002

Залишити відповідь