Пт. Вер 18th, 2020

“Опозиційна платформа – За життя” привітала шахтарів з професійним святом

Поділіться записом
ОПЗЖ привітала гірників з Днем шахтаря
“Опозиційна платформа – За життя”

“Опозиційна платформа – За життя” привітала робітників вугільних шахт та ветеранів праці з Днем шахтаря”. Про це повідомляє пресслужба політсили. 

Наводимо текст дослівно:

Дорогі шахтарі, працівники вугільної галузі, ветерани праці!

Вітаю Вас і Ваші родини з Днем шахтаря!

Шахтар – це сила і мужність, витримка і терпіння.

Бездарна енергетична політика попередньої влади поставила галузь на межу виживання. Нинішня – своїми діями, схоже, вирішила її взагалі знищити. Притому, що запаси вугілля при модернізації шахт в Україні колосальні. Але щоб гірничодобувна галузь могла повноцінно запрацювати, потрібен мир, потрібна грамотна державна стратегія, яка дасть імпульс для розвитку всіх промислових галузей, і, в першу чергу, – вугільної.

“Опозиційна платформа – За життя” докладе всіх зусиль, щоб на нашу землю якомога швидше повернулося мирне життя, а з нею – і впевненість людей у ​​завтрашньому дні, почалося відновлення промислових регіонів.

Ми зробимо все від нас залежне, щоб повернути повагу до вашої роботи, підняти престиж цієї важкої професії на належну висоту. Адже саме від вас залежить тепло і світло в наших домівках, енергобезпека нашої країни.

У день вашого професійного свята прийміть найщиріші слова подяки за вашу сумлінну працю, вірність рідному краю, мужність і стійкість характеру, завдяки яким ви долаєте всі труднощі та негаразди.

Бажаю, щоб на землі та під землею Господь оберігав від лиха та небезпек, щоб у ваших родинах був достаток, а шахтарська праця отримувала гідну моральну і матеріальну оцінку.

Шахтар – це звучить гордо!

Зі святом Вас і Ваші родини!

Джерело: https://zik.ua/news/politics/opozytsiina_platforma_za_zhyttia_pryvitala_shakhtariv_z_profesiinym_sviatom_979127

Залишити відповідь