Пт. Вер 18th, 2020

“Опозиційна платформа – За життя” про терор проти активістів партії в Маріуполі: Це судомна спроба утримати владу

Поділіться записом
В ОПЗЖ переконані, що напад на активістів партії в Маріуполі був спробою утримати міську владу на місцях
Фото:”Опозиційна платформа – За життя”

В “Опозиційній платформі – За життя” переконані, що напад на активістів їхньої партії в Маріуполі не може здійснюватися без відома міської влади і є спробою утримати її. Про це йдеться в заяві на сайті ОПЗЖ. 

Наводимо її текст дослівно:

12 вересня сталося п’ять нападів на активістів партії “Опозиційна платформа – За життя ” в Маріуполі. Протягом дня група молодиків в масках, в чорному одязі з червоними шевронами, розгромила кілька наметів. Вони підбігали, ламали столи, стільці, трощили намети, нападали на жінок (двох жінок довелося направити в лікарню). Крім того, нападники знищили прапор України – символ нашої держави.

Очевидно, що такий систематичний терор не може здійснюватися без відома міської влади, очолюваної мером Маріуполя Вадимом Бойченком. Прагнення зберегти владу для себе і свого політичного господаря – олігарха Ріната Ахметова, якому належать найбільші підприємства Маріуполя, – штовхає на схвалення насильства і злочинів.

“Опозиційна платформа – За життя” заявляє, що відкритим насильством радикально налаштовані молодики, їхні покровителі в місцевих органах влади і реальний господар лише демонструють всьому місту свою неспроможність, слабкість і нездатність протистояти ідеям “Опозиційної платформи – За життя” на політичній арені.

Новини за темою: Беззаконня у Маріуполі: Агресивні праворадикали напали на волонтерів “Опозиційної платформи – За життя”

Вимагаємо від правоохоронних органів провести об’єктивне розслідування, встановити винних і притягнути до кримінальної відповідальності замовників систематичних нападів на активістів нашої партії в Маріуполі.

Нагадаємо, це не перший напад на активістів “Опозиційної платформи – За життя” у Маріуполі. Схожий інцидент трапився 15 серпня, тоді майже 30 чоловіків у балаклавах напали на намети, установлені в 17-му мікрорайоні міста, розпилили сльозогінний газ, потім почали все трощити, знищувати підписні листи та бити активістів. 

Джерело: https://zik.ua/news/politics/opzzh_pro_teror_proty_aktyvistiv_partii_v_mariupoli_tse_sudomna_sproba_utrymaty_vladu_980443

Залишити відповідь